Zagraj w turnieju gaming kickstart
Społeczność graczy

Rainbow Six: Siege

W tym dziale znajdziesz aktywne i zakończone turnieje Fortnite, LOL i CS:GO. Graj solo lub w drużynie, zdobywaj punkty i wymieniaj na nagrody!

Turnieje Rainbow Six: Siege

Turnieje online . Graj solo lub w drużynie, zdobywaj punkty i wymieniaj na nagrody!
Stwórz własny turniej za darmo
`` ``
Tutaj pokażą się turnieje
Dodaj pierwszy i rozwiń społeczność Rainbow Six: Siege
Stwórz turniej za darmo

Ogłoszenia Rainbow Six: Siege

Znajdź ludzi do gry. Przeglądaj ogłoszenia graczy i drużyn.

Najnowsze ogłoszenia

Gracz Kushimata
Kushimata
20:30 05.06.2020

Szukam ludzi do wspólnej gry

Amareth - Multigaming Polish Server Szukasz ludzi z którymi mógłbyś pograć w wiele tytułów wieloosobowych i kooperacyjnych? Zapraszamy do nas! Co oferujemy: - miłą, kulturalną atmosferę, - tier 1 server boost (wiele emotek) - wspólne rozgrywki w wiele tytułów, - klucze z grami do wygrania dla aktywnych użytkowników, - wydarzenia serwerowe, - transmisje w serwisie Twitch https://www.twitch.tv/amarethmps - sesje papierowych gier RPG, - dostęp do kanałów gdzie na bieżąco pojawiają się informacje ze świata filmu i gier oraz atrakcyjne oferty zakupu gier i sprzętu, - pomoc w grach, sprzęcie, oprogramowaniu. Co oczekujemy: - minimum wiekowe to 15 lat i więcej, - kultura osobista, - komunikatywność, - aktywność na serwerze. Link zaproszeniowy na serwer Discord: https://discord.gg/Ksacwqy Po dołączeniu do serwera, poczekaj 3 MINUTY, aż BOT nada Ci rangę uprawniającą do korzystania z serwera. Resztę informacji przekaże BOT w prywatnej wiadomości po dołączeniu do naszego serwera. Serdecznie zapraszamy.
Cała Polska
Gracz JetSlasher
JetSlasher
14:56 01.06.2020

Szukam ludzi do wspólnego grania i doskonalenia swoich umiejętności

Tak jak w tytule. Szukam ludzi do pogrania (może i stworzenia nawet teamu). Osobiście nie jestem bardzo dobrym graczem (brąz) ale staram się przyswajać nowe taktyki i pomagać swojej drużynie. Z reguły jestem pozytywnym człowiekiem ale umiem też się lekko zdenerwować (ale pracuje nad tym :D ). Wyznaje zasadę: Jesteś miły dla mnie to i ja będę miły dla ciebie. Szukam każdego do wspólnej gry, nawet jak masz te 15-16 lat ale masz trochę oleju w głowie (i nie jesteś toxic-iem) i wiesz co to współpraca to się dogadamy. W sumie nie ważne ile masz lat dla mnie liczy się miła atmosfera i nawiązanie przyjaźni co idzie w parze z milszą i bardziej produktywną grą. Więcej info na priv. Zapraszam !
228 h
21 lat
Cała Polska

Sparingi Rainbow Six: Siege

Dodaj propozycję sparingu lub wybierz któryś z już dostępnych.
Umów się z przeciwnikiem i rozegraj mecz.
Dodaj sparing za darmo
Tutaj pokażą się sparingi
Dodaj pierwsze i rozwiń społeczność Rainbow Six: Siege
Dodaj sparing za darmo

Forum Rainbow Six: Siege

Dodawaj wpisy, zadawaj pytania, rozmawiaj z innymi.
Czat Rainbow Six: Siege
Bądź pierwszy Zacznij konwersacje na czacie