Ogłoszenia

Filtruj
Znajdź ludzi do gry. Przeglądaj ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację

Wyróżnione ogłoszenia

Gracz MrocznyDinosaur
MrocznyDinosaur
Ponad tydzień temu, 2021-11-26

Pierwsza edycja Storecraft !

Siemka! Chcesz pograć ze znajomymi w minecrafta ale nie możecie znaleźć odpowiedniego serwera ? Czy zawsze denerowało Cię, że masz już wszystko i nie masz na co wydawać pieniędzy? Czy brakowało Ci urozmaiconych pojedynków między graczami? Czy zawsze brakowało Ci wielu możliwości interakcji ze znajomymi i graczami na serwerze? Czy masz dość nieudolnej administracji, której wyraźnie nie chce się pomagać graczom? Dobrze się składa, bo chcieliśmy cię zaprosić na otwarcie naszego serwera minecraft ★ >> Storecraft.pl << ★ - survival na wersję 1.16.x Dobrze wiemy, że wiele serwerów minecraft nie ma tego, czego gracze potrzebują, dlatego by sprostać waszym oczekiwaniom otwieramy Pierwszą Edycję już 27.11.2021 ! Co oferujemy na tej edycji ? -> Serwer bez lagów. -> Własną stronę internetową i discord. -> Szybki i skuteczny kontakt z administracją. -> Działki, ekonomia, kasyno, waluta premium i wiele więcej dodatków, które urozmaicą twoją rozgrywkę. -> Długie edycje i nagrody dla najaktywniejszych graczy na start następnej edycji. -> Możliwość dostania się do administracji. -> Możliwość zasugerowania swojej propozycji bądź zgłoszenia swoich uwag, które zostaną przemyślane przez administrację. -> Rozbudowane systemy pojedynków. -> Dopracowane i przetłumaczone pluginy. -> Posiadamy jeden z lepszych anty-cheatów jak i osoby, które dbają o uczciwą rozgrywkę. -> Przyszłościowe plany na serwer. -> Dla pierwszych trzech zakupów Mvipa, oferujemy gratis w postaci darmowej waluty premium. -> I wiele więcej :). U nas nie poczujesz nudy, gdyż nasza administracja będzie starać się urozmaicać waszą rozgrywkę. Stąd też możliwość zgłoszenia propozycji, by poznać waszą opinię i oczekiwania na temat wymarzonego serwera w minecraftcie ! Podczas tej edycji liczymy na waszą pomoc, by wspólnie poprawić wszystkie błędy i wprowadzić nowości, które w przyszłości urozmaicą waszą rozgrywkę, i sprawią, że będzie to wasz ulubiony serwer. Wiemy, że na początku serwera mogą wkraść się problemy i błędy w pluginach serwera, dlatego pierwsze parę dni edycji nasza administracja, będzie miała oczy szeroko otwarte w poszukiwaniu takich błędów. ? Jeżeli zainteresowaliśmy was naszym serwerem, to zapraszamy na naszego discorda, na którym zbieramy społeczność.Wszelkiego rodzaju informacji na temat serwera będziemy przekazywać na discordzie ? Zapraszamy ! IP serwera -> Storecraft.pl Strona internetowa -> Storecraft.pl Discord -> https://discord.gg/Mj2HP2EpBg
1 h
1 lat
Cała Polska
Gracz Kushii
Kushii
Ponad tydzień temu, 2021-11-23

Amareth - Multigaming Polish Server

Szukasz ludzi z którymi mógłbyś pograć w wiele tytułów wieloosobowych i kooperacyjnych? Zapraszamy do nas! Co oferujemy: - miłą, kulturalną atmosferę, - tier 1 server boost (wiele emotek) - wspólne rozgrywki w wiele tytułów, - cotygodniowe akcje Giveaway, - licytacje punktowe na gry premierowe, - wydarzenia serwerowe, - sala kinowa do wspólnego oglądania filmów i seriali, - transmisje w serwisie Twitch https://www.twitch.tv/amarethmps - sesje papierowych gier RPG, - dostęp do kanałów gdzie na bieżąco pojawiają się informacje ze świata filmu i gier oraz atrakcyjne oferty zakupu gier i sprzętu, - pomoc w grach, sprzęcie, oprogramowaniu. Co oczekujemy: - minimum wiekowe to 15 lat i więcej, - kultura osobista, - komunikatywność, - aktywność na serwerze. Link zaproszeniowy na serwer Discord: https://discord.gg/Ksacwqy Po dołączeniu do serwera, poczekaj 1 MINUTĘ, aż BOT nada Ci rangę uprawniającą do korzystania z serwera. Resztę informacji przekaże BOT w prywatnej wiadomości po dołączeniu do naszego serwera. Serdecznie zapraszamy.
Cała Polska
Znaleziono: 50677

Najnowsze ogłoszenia

Gracz PolQuus
PolQuus
57 minut temu

szukam mixu/druzyny

Witam, szukam mixu/drużyny (najlepiej stała czwórka) Mam 19lat Posiadam 8 poziom faceit na chwile obecna, miałem z 3 tygodnie temu 1980 elo (niestety spadłem) Posiadałem mixa pare dni temu z którym grałem niespełna 2tygodnie graliśmy na poziomy 3k elo i nie raz carrowalem - pisze to po to aby pokazać na jakim zbliżonym gram poziomie Z dnia na dzień staram się robić improvment bardziej ten myśleniowy bo aimowy mam całkiem dobry Posiadam bardzo duzo czasu wolnego od poniedziałku do czwartku jestem cały czas (w piątek i sobotę mnie nie ma zazwyczaj) a w niedziele już jestem - w te dni które mnie nie ma a będzie jakiś turniej to ja na nim będę bez problemu Mam duża motywacje szukam czegoś poważniejszego i czegoś co nie upada po tygodniu, dwóch. Oczekuje od drużyny dużego wolnego czasu na grę oraz motywacji w dążenia do celu. Miłego dnia zycze i czekam na odpowiedzi.
5000 h
19 lat
Cała Polska