Ogłoszenia

Filtruj
Znajdź ludzi do gry. Przeglądaj ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację

Wyróżnione ogłoszenia

Gracz MaLtiX
MaLtiX
6 dni temu, 2024-02-16

Eagle Team poszukuje Trenera

Jesteśmy formacją, która kładzie nacisk na rozwój zawodników oraz budowanie silnego zespołu opartego na współpracy i zaufaniu. Obecnie poszukujemy Trenera, który będzie gotowy podjąć wyzwanie wspierania naszych zawodników w ich drodze do sukcesu. Jeśli jesteś osobą ambitną, pełną pasji i gotową przekazać swoje doświadczenie, zapraszamy do aplikowania. Wymagania: Minimum 2 tysiące godzin stażu w grze CSGO/CS2 Wiek minimum 16 lat. Ambicja i determinacja w dążeniu do celów zespołu. Otwartość i gotowość do pracy z zespołem. Umiejętność przekazywania doświadczeń i wiedzy zawodnikom. Opracowanie programu treningowego dopasowanego do potrzeb i możliwości drużyny. Brak toksyczności w zachowaniu i komunikacji. Cierpliwość i zdolność do pracy długoterminowej, ze zrozumieniem, że osiągnięcie wyników wymaga czasu i wysiłku. Oferta: Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do spełnienia powyższych oczekiwań. Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się organizacji. Szanse zbudowania drużyny z potencjałem na przyszłe lata. Godziny pracy do ustalenia. Jeśli spełniasz powyższe kryteria i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV oraz list motywacyjny na adres [[email protected]]. Czekamy na Ciebie! Eagle Team
2000 h
16 lat
Cała Polska
Gracz Maszipomysl
Maszipomysl
Przedwczoraj 20:08

JEDNEGO AMBITNEGO GRACZA 18+

Cześć!
 Jestem prawie 29 letnim IGL’em z doświadczeniem sięgającym do roku 2003.
Prowadzę drużynę z ambicjami, która marzy i chce zrealiwać swoje marzenia. Naszym celem jest dostanie się przez otwarte kwalifikacje RMR do majora. Mierzymy wysoko, chcemy wejść na profesjonalną scenę i będziemy ciężko trenować, dopóki nie osiągniemy założonego celu.
 Jest nas czterech, nasza ekipa, to przede wszystkim analizy pomeczowe, świetna atmosfera i dopasowane do siebie charaktery, drużyna musi działać jak jeden organizm i my taki organizm powoli tworzymy, szukamy ostatniego elementu, może właśnie Ciebie? 

Czego oczekujemy na początku od kandydata do projektu ? 
- Najlepiej jak byś miał skończone 20 lat (ale nie jest to warunek, który Cię wyklucza)
 - Musisz potrafić się bardzo dobrze komunikować ( komunikacja w grze to podstawa i musisz mówić o wszystkim co słyszysz na mapie, robisz, lub planujesz zrobić, jeśli gdzieś kogoś zabijesz, również o tym informujesz)
 - Musisz być ambitny i wiedzieć, że też chcesz stać się najlepszy, trenować ciągle aim’a i oglądać mecze i demka.
 - Musisz znać podstawowe granaty i ciągle uczyć się nowych 
- Nie chcemy samca alfę, który wszystko już wie i brakuje mu pokory, musisz umieć przyjąć krytykę i pracować nad swoimi słabościami i błędami.
 - Musisz mieć Faceta.
 - Znajomość wszystkich map.

 Gramy zazwyczaj po pracy od 17-20 do 23-24(zależy od dnia)

 Jesteś gotowy na pro scenę? Sukces sam się nie osiągnie, a ja budowałem i trenowałem nie jedną drużynę, napisz, może szukamy właśnie Ciebie. Kontakt: Facebook: www.facebook.com/hrbrecords Discord: nick - spikeonero
2000 h
18 lat
Cała Polska
Znaleziono: 78032

Najnowsze ogłoszenia

Gracz Hevind
Hevind
Wczoraj 21:15

Hevind eSports poszukuje osób do Akademii.

Organizacja Hevind eSports (daw. Arion eSports), poszukuję osób do organizacji w CS2. Organizacja pod aktualnie przeprowadzonym rebrandingiem, jest na rynku od 2021 roku. Co oferujemy? -Serwery (CS2+Teamspeak3) -Dobry kontakt z załogą, tzn CEO/Technik itp. -Szansa na rozwinięcie się -Możliwość pokazania swoich umiejętności. Czego oczekujemy? -Wiek w przedziale 14-17. -Sprawne łącze internetowe oraz komputer. -LVL Faceit w przedziale 4-8. -Dostępność, i czas na grę. -Brak toksyczności. Jeśli jesteś zainteresowany dodaj tutaj, dołącz na serwer Discord i napisz swoje podanie według wzoru. WAŻNE: wzór znajduje się na kanale #wzór, natomiast swoje podanie umieść na kanale #rekrutacja. Serwer : https://discord.gg/pFpC7b8w Hevind eSports.
Cała Polska