Ogłoszenia

Filtruj
Znajdź ludzi do gry. Przeglądaj ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację

Wyróżnione ogłoszenia

Gracz Mr.BeasT
Mr.BeasT
Ponad 2 tygodnie temu, 2022-06-06

EALeague

Witam. Ruszaja zapisy do 2 turnieju kwalifikacyjnego do Electronic Amateur League. Electronic Amateur League to liga dla druzyn amatorskich. 8 druzyn mierzy sie ze soba w formacie kazdy z kazdym (mecz na "wyjedzie" i w "domu) po zakonczeniu fazy ligowej przechodzimy do fazy pucharowej, w ktorej to 4 najlepsze druzyny zmierza sie ze soba w polfinalach, finale i meczu o 3 miejsce na turnieju OFFLINE w Warszawie. Pula nagrod w chwili obecnej to 1000 zl (moze wzrosnac) Udzial w turnieju kwalifikacyjnym jest bezplatny, natomiast w lidze koszt to 50 zl od druzyny. Zapisy trwaja do 19 czerwca 2022 Turniej kwalifikacyjny jest rozgrywany na challangermodzie. Zapraszamy do zapisow! Wiecej informacji mozecie znalezc pod tymi linkami: - https://discord.gg/36nGBfzWzK Zapisy do końca czerwca !
3555 h
15 lat
Cała Polska
Gracz Hussarz
Hussarz
5 dni temu, 2022-06-21

ELECTRONIC AMATEUR LEAGUE

Witam. Ruszaja zapisy do 2 turnieju kwalifikacyjnego do Electronic Amateur League. Electronic Amateur League to liga dla druzyn amatorskich. 8 druzyn mierzy sie ze soba w formacie kazdy z kazdym (mecz na "wyjedzie" i w "domu) po zakonczeniu fazy ligowej przechodzimy do fazy pucharowej, w ktorej to 4 najlepsze druzyny zmierza sie ze soba w polfinalach, finale i meczu o 3 miejsce na turnieju OFFLINE w Warszawie. Pula nagrod w chwili obecnej to 1000 zl (moze wzrosnac) Udzial w turnieju kwalifikacyjnym jest bezplatny, natomiast w lidze koszt to 50 zl od druzyny. Zapisy trwaja do 30 czerwca 2022 Turniej kwalifikacyjny jest rozgrywany na challangermodzie. Zapraszamy do zapisow! Wiecej informacji mozecie znalezc pod tymi linkami: - https://www.challengermode.com/s/EALeague - https://discord.gg/36nGBfzWzK
Cała Polska
Znaleziono: 58492

Najnowsze ogłoszenia

Gracz Aristo
Aristo
Wczoraj 20:01

Manager poszukuje graczy

Witam, Zgłaszam się jako prywatny manager zawodników e-sportu. Mam pod sobą wiele osób z różnych dziedzin - sportowców, influencerów oraz e-sportowców. Poszukuję młodych i perspektywicznych zawodników CS:GO. Na pewno ciężko to ocenić w młodym wieku, dlatego chętnie pomogę przy wiązaniu z tym przyszłości. Odkryte osoby, które pozostaną w moich szeregach stworzą przez pewien okres drużynę -> Zgłaszam ją do wszelakich lig oraz rozgrywek, a także wyznaczam harmonogram rozgrywanych sparingów. Następnie po analizie gry każdego Zawodnika z osobna pomagam przedostać się do Organizacji ze względu na dobre kontakty w tym środowisku. Poszukuję graczy na kontrakt ze mną. Interesują mnie wyłącznie młodzi karierowicze jako perspektywiczni - w e-sporcie lata liczy się jak psie (Osoby do 18. roku życia). Zgłaszający się musi być zaopatrzony w dużą ilość czasu poświęcanego na grę; dobry sprzęt jak i łącze internetowe. Minimalna ilość godzin jaka mnie interesuje to 2000; liczę na dużo więcej. Ze swojej strony oferuję profesjonalną pomoc w karierze, znalezieniu Organizacji, wytrenowanie jak i prowadzenie ze strony managera. Kontakt proszę kierować w wiadomości.
1500 h
15 lat
Cała Polska