15.12.20

Błąd z nowym trybem oszczędzania

Cześć, mam pewien problem ponieważ jak włączyłem gre fortnite po dzisiejszej aktualizacji to włączyła mi sie ta opcja z oszczędzaniem, gdy wszedłem do gry battle royale zauważyłem że coś nie tak, ponieważ gdy zbudowałem ściane lub schody to byly bardzo słabej jakości i rozmazane zobaczyłem w ustawieniach że mam włączoną tą opcje z oszczędzaniem, więc pomyślałem żeby ją wyłączyć bo nie potrzebowałem tej opcji, jednak gdy chciałem przełączyć na directx 12 nagle wyskoczyło mi że musze uruchomić ponownie grę żeby się przełączyło, a więc tak zrobiłem, ale zauważyłem że to dalej sie nie przestawiło, więc spróbowałem jeszcze raz - to samo, i teraz nie wiem jak to przełączyć z tego trybu oszczędzania na directx 12, ktoś może wie czemu to nie chce się przełączyć? Jeśli tak to prosze odpowiedzieć. (ps. Próbowałem reinstalla)
Inne wpisy
Fortnite teraz Szukam Graczy Do Teamu Neon Szukam Graczy Do Teamu Neon Sekrety Sekrety Dziwny prostokąt w prawym górnym rogu ekranu Nieaktywne konto POMOCY potrzeba pomocy nwm co to opóznienie twojego ip Szukam duo