14.06.20

Szukam drużyny ;)

Hej! Jeśli spojrzałeś tu to oznacza to że możesz być zainteresowany mną, cieszy mnie ta wiadomość :) Ogólnie to pozwól że się przedstawię. Jestem Adam, mam 11 lat i interesuje się e-sportem i ogólnie grami. Na razie szukam teamu który nie gra w turniejach o pieniądze, a jeśli już by takie były to ja nie biorę z takich turniejów ani grosza. Gram 4FUN, w przyszłości chcę już grać w większych turniejach. Ale nie jeszcze teraz bo do tego jeszcze kilka lat ;) Moja ranga w Valorancie z Bety to Srebro 3, ale ostatnio jestem w gazie i nie mam zamiaru zwalniać z moim rozwojem. Najczęściej gram Phantom'em a jeśli chodzi o pistolet to Ghost lub Frenzy. Jeśli chodzi o postacie to najbardziej Reyna ale w tej chwili robię kontrakt Raze ponieważ, uważam ją za bardzo dobrą postać, mogę grać również Sage, Sova lub Cypher'em. W razie jakiegokolwiek kontaktu zapraszam do pisania tutaj lub na discordzie: (☞ ͡° ͜ʖ ͡°)☞#7859. Miłego dnia lub nocy ;)
Inne wpisy
Odwołanie od bana Windows 11 Wszystkie skórki Valorant Agent Contract Classic uszeregowane od najgorszego do najlepszego Wszystkie karty graczy w Valorant Odcinek 7 Akt 3 Przepustka bojowa 5 najlepszych skórek Valorant, które każdy gracz Phoenix musi wypróbować Valorant 7.07 Patch: Full Early Patch Notes & Details Valorant:5 best Killjoy Player Cards Problem z van9003 Gra mi się zawiesza Omen - Ult