2025-03-21 05:45:05

szukam duo albo trio do premek aktualnie 9 lvl na dwoch innych kontach mialem 10

https://www.faceit.com/pl/players/DJOneTap96-/stats/cs2 fc wymagam 8 lvl + oraz zeby te staytystyki byly dobre no chb ze jestes iglem ale wiadomo na duo trio to nie sprawdza sie czesto status premium mi wygasl ale jak znajde osoby odrazu go sobier dokupie kontakt dc ukin1313 albo przez gampre

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

2100ELO szuka drużyny

17 lat, 2100 elo faceit, 2500h ingame, gram anchora na wiekszosci map ale nie na wszystkich, kiedys gralem supporta wiec znam duzo utility, moge grac rowniez jako second IGL, radze sobie dobrze w teamplayu. Peak elo: 2237 (ale caly czas gram wiec moze sie to zmienic) pozycje: Mirage: B anchor anubis: A anchor nuke: Preferowalnie Outside Ancient: B cave Dust: zazwyczaj gram spawny wiec ogarniam w miare kazda pozycje Inferno: PIT/APS overpass: MID/B jestem rónież otwarty na podjęcie pozycji Snajpera lub support awp discord: travis240hz
2500 h
17 lat
śląskie, Racibórz

GL + full support szuka team. Od (04.07)

IGL + full support szuka team. Od (04.07)pilne Szukam fajnego TEAM na wysokim poziomie,nie nowy. Wiadomości o mnie: 1. Lvl faceit - 10 lvl(peak 2400) 2.Doświadczenie od cs versii 1.1 do tej pory. Zawsze grałem na pozycji IGL , i support Kieruję drużyny bardziej taktyczne granie z głowom , bez freestyle, każda rounda jest ustawiona , na kazdom rounda jest plan. 3.Jako support oferuje wszystkie granaty jaky tylko mogom być i nie mogom być w tej grze 4.Gram codziennie, od 4 do 8 godzin Załęże od zmiany , Pracuję w 3 zmianowkach . dostępny od 16(17) do 23(21) ale jak mam 2 zmiany te 5 dni w miesiącu jestem nie dostępny. 5.Wiek - kerigan stara generacja. Narodowość , niestety nie jestem Polakiem, jestem z Ukrainy, ale już dużo lat tutaj ,i gadam spoko po polsku, jak niema rasistów i toxicow na ten temat to śmiało pisać. Od was: 1.Min 2200 elo faceit 2.Codziennie online od 17(18) do późnej godziny , weekend do dogadania 3.Słuchanie igła od A do Z 4.Bez płaczu, non toxic 5.Mentalność mocna , być gotowym do lose ,do win( kto szuka tylko 100% winrate to tak nie działa ) 6.Możliwość wyjazdu na łan tournej cała Polska (PILNE !!!) 7.Możliwość wyjazdu na bootcamp ( Katowice) ( kilka razy na rok , mam na to doświadczenie chętnie pomogę to zorganizować) PILNE!!! 8.Dużo trenować i nie grać w dni treningowe faceit (chodzi o treningi jako team) gra drużynowa to nie jest tylko faceit i wyjątkowe faceit , dla zegranie można grać pracc , na początku to jest spoko, ale jak będzie już na trenowane to spoko faceit grind . Wolę oddać dużo czasu treningi i grać faceit na spoko , a nie ,+w faceit i nic innego. 9. Zero wielkiego EGO 10. Gramy dużo taktyczne być gotowym do dużej nauki , to jest gra drużynowa , a nie grind elo faceit , musisz mieć dużo czasu i chęci na to . Wasz wiek 18+ lat ( moze być wyjątki) No i brać udział w turniejach różnego gatunku i ważności, kto jest chętny grać głowom, a nie fun mix +w na heady, serdecznie zapraszam do kontaktu DC. dowidzenia_49035
999999999 h
99 lat
Cała Polska

LFT ANCHOR/SUPPORT ESEA

Siema, jestem Janek i szukam drużyny grającej w ESEA i innych turniejach. Chciałbym się zaangażować w projekt długoterminowy do drużyny z ambicjami i poważnym podejściem do treningów itp. Jestem dostępny codziennie o prawie każdej porze, która będzie ustalona. Aktualnie 2100 elo Faceit w peaku 2700. Doświadczenie drużynowe mam tylko jako stand-in, ale szybko się uczę i mam ambicje na improve.
5000 h
20 lat
Cała Polska

Szukam ludzi do wbijania dropa

szukam ludzi do grania premierków, wbijania dropa co tydzień i luźnego grania bez napinki na tryhard. Kontakt na gampre
2400 h
22 lat
Cała Polska
Ogłoszenia