2000 h
Staż w grze
16
Lat
2025-03-22 07:56:16

Drużyna Zenith Gaming poszukuje zawodnika

Jako osoba odpowiadająca za kreowanie gry drużyny i odpowiadająca za jej kierunek rozwoju z mojej strony chciałbym opisać jakiej osoby poszukujemy. Jesteśmy zainteresowani osobą na pozycje lurkera, która zna się na swojej robocie. Ewentualnym wzmocnieniem dla naszej drużyny mogłaby być osoba na pozycje anchor. Liczymy, że osoba, która się do nas zgłosi będzie miała poważne podejście i dość szczegółowo od pierwszego kontaktu opowie o sobie, swoim doświadczeniu i o tym co może zaoferować drużynie. Jak jest zamieszczone w ogłoszeniu szukamy osoby z doświadczeniem, więc jako próg daliśmy 2k godzin, lecz jeśli jesteś konkretny i dobrze się przedstawisz możesz również zostać wzięty pod uwagę. Naszym celem nie jest znalezienie osoby, która jest dobra w grę, lecz nic nie wnosi do drużyny. Chcemy znaleźć osobę komunikatywną, która potrafi wpływać na atmosferę drużyny oraz potrafi dostosować się i odnaleźć w komunikacji drużynowej. Naszym celem głównym jest osiągnięcie fazy playoff Arrmy Open. W międzyczasie zamierzamy skupić się na trenowaniu oraz rozgrywaniu mniejszych turniejów za pośrednictwem różnych platform oraz otwartych kwalifikacji do różnych turniejów. W celu lepszego przygotowania zamierzamy również rozgrywać sparingi z innymi drużynami za pośrednictwem strony Pracc.com. Kolejną rzeczą o której należy wspomnieć jest lvl faceit. Poszukujemy osoby, która reprezentuje już jakiś poziom w gierce. Jesteśmy świadomi, iż faceit nie jest pełni wiarygodnym wyznacznikiem, lecz oczekujemy od osoby zainteresowanej około 8 lvl'u faceit. Jeszcze raz wspominam o tym, że od osoby zainteresowanej oczekujemy pełnego profesjonalizmu i będziemy odpowiadać jedynie na zgłoszenia, które będą zawierać coś więcej niż lvl faceit, wiek, pozycje, link faceit oraz steam. Jesteśmy w głębokim przekonaniu, iż osoba z którą mamy spędzić x godzin w ciągu najbliższych tygodni/miesięcy zrobi na nas dobre pierwsze wrażenie i opisze coś o sobie.

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

LFT 3450 elo 18 lat

LFT 3450 elo 18 lat wiecej dc: 81fonsi
Cała Polska

szukam teamu

2500 elo faceit szukam teamu na powaznie kontakt dc awizo_peek wiecej napisze na discordzie
3500 h
19 lat
Cała Polska

CLANAREA.com – Beta start 1 lipca

Już 1 lipca 2026 roku wystartuje beta platformy CLANAREA.com – miejsca stworzonego z myślą o graczach, klanach i społecznościach CS2. Naszym celem jest ułatwienie budowania społeczności, nawiązywania nowych znajomości oraz rozwijania klanów. W wersji beta dostępne będą między innymi: ✅ Publiczne serwery CS2 dla społeczności ✅ Profile graczy z możliwością personalizacji ✅ Tworzenie i rozwijanie własnych klanów ✅ Publikowanie ogłoszeń społecznościowych ✅ System rekrutacji do klanów i wyszukiwania graczy ✅ Możliwość umawiania sparingów pomiędzy klanami oraz rozgrywania ich na serwerach CLANAREA ✅ Wbudowany system treningu AIM dostępny bezpośrednio na platformie, umożliwiający doskonalenie celności i regularne ćwiczenia ✅ Wyróżnianie profili, klanów i ogłoszeń za pomocą CLANAREA Points (CAPs) ✅ Konkursy z nagrodami dla najbardziej aktywnych użytkowników ✅ Regularnie wdrażane nowe funkcje i usprawnienia Beta to dopiero początek. Mamy ambitne plany dotyczące dalszego rozwoju platformy, wdrażania nowych narzędzi dla graczy, organizowania wydarzeń, nowych rozgrywek oraz konkursów dla społeczności. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do dołączenia na naszego Discorda, gdzie będziemy na bieżąco publikować informacje o nowych funkcjach, konkursach, aktualizacjach oraz kolejnych etapach rozwoju projektu. Dołącz do społeczności CLANAREA już dziś i współtwórz z nami miejsce stworzone przez graczy – dla graczy! discord.gg/c3SVpTeG3D
Cała Polska

2100ELO szuka drużyny

17 lat, 2100 elo faceit, 2500h ingame, gram anchora na wiekszosci map ale nie na wszystkich, kiedys gralem supporta wiec znam duzo utility, moge grac rowniez jako second IGL, radze sobie dobrze w teamplayu. Peak elo: 2237 (ale caly czas gram wiec moze sie to zmienic) pozycje: Mirage: B anchor anubis: A anchor nuke: Preferowalnie Outside Ancient: B cave Dust: zazwyczaj gram spawny wiec ogarniam w miare kazda pozycje Inferno: PIT/APS overpass: MID/B jestem rónież otwarty na podjęcie pozycji Snajpera lub support awp discord: travis240hz
2500 h
17 lat
śląskie, Racibórz
Ogłoszenia