2000 h
Staż w grze
19
Lat
2025-03-22 11:26:07

Rifler szuka teamu

Szukam teamu do grania faceitów/turniejów
-19 lat
-lvl 7
-Rifler, entry/lurker/igl
-Grałem długo w drużynach
dc: wojtusiek
Faceit: https://www.faceit.com/pl/players/X3NZ

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

GL + full support szuka team. Od (04.07)

IGL + full support szuka team. Od (04.07)pilne Szukam fajnego TEAM na wysokim poziomie,nie nowy. Wiadomości o mnie: 1. Lvl faceit - 10 lvl(peak 2400) 2.Doświadczenie od cs versii 1.1 do tej pory. Zawsze grałem na pozycji IGL , i support Kieruję drużyny bardziej taktyczne granie z głowom , bez freestyle, każda rounda jest ustawiona , na kazdom rounda jest plan. 3.Jako support oferuje wszystkie granaty jaky tylko mogom być i nie mogom być w tej grze 4.Gram codziennie, od 4 do 8 godzin Załęże od zmiany , Pracuję w 3 zmianowkach . dostępny od 16(17) do 23(21) ale jak mam 2 zmiany te 5 dni w miesiącu jestem nie dostępny. 5.Wiek - kerigan stara generacja. Narodowość , niestety nie jestem Polakiem, jestem z Ukrainy, ale już dużo lat tutaj ,i gadam spoko po polsku, jak niema rasistów i toxicow na ten temat to śmiało pisać. Od was: 1.Min 2200 elo faceit 2.Codziennie online od 17(18) do późnej godziny , weekend do dogadania 3.Słuchanie igła od A do Z 4.Bez płaczu, non toxic 5.Mentalność mocna , być gotowym do lose ,do win( kto szuka tylko 100% winrate to tak nie działa ) 6.Możliwość wyjazdu na łan tournej cała Polska (PILNE !!!) 7.Możliwość wyjazdu na bootcamp ( Katowice) ( kilka razy na rok , mam na to doświadczenie chętnie pomogę to zorganizować) PILNE!!! 8.Dużo trenować i nie grać w dni treningowe faceit (chodzi o treningi jako team) gra drużynowa to nie jest tylko faceit i wyjątkowe faceit , dla zegranie można grać pracc , na początku to jest spoko, ale jak będzie już na trenowane to spoko faceit grind . Wolę oddać dużo czasu treningi i grać faceit na spoko , a nie ,+w faceit i nic innego. 9. Zero wielkiego EGO 10. Gramy dużo taktyczne być gotowym do dużej nauki , to jest gra drużynowa , a nie grind elo faceit , musisz mieć dużo czasu i chęci na to . Wasz wiek 18+ lat ( moze być wyjątki) No i brać udział w turniejach różnego gatunku i ważności, kto jest chętny grać głowom, a nie fun mix +w na heady, serdecznie zapraszam do kontaktu DC. dowidzenia_49035
999999999 h
99 lat
Cała Polska

LFT ANCHOR/SUPPORT ESEA

Siema, jestem Janek i szukam drużyny grającej w ESEA i innych turniejach. Chciałbym się zaangażować w projekt długoterminowy do drużyny z ambicjami i poważnym podejściem do treningów itp. Jestem dostępny codziennie o prawie każdej porze, która będzie ustalona. Aktualnie 2100 elo Faceit w peaku 2700. Doświadczenie drużynowe mam tylko jako stand-in, ale szybko się uczę i mam ambicje na improve.
5000 h
20 lat
Cała Polska

Szukam ludzi do wbijania dropa

szukam ludzi do grania premierków, wbijania dropa co tydzień i luźnego grania bez napinki na tryhard. Kontakt na gampre
2400 h
22 lat
Cała Polska

LFT Sniper, 2nd caller / Lurk

Obecnie 1900 elo, peak 2500, głównie na roli snajpera, ale na rifflu też grałem, jako IGL, teamowo Esea, turnieje, Arrmy wiecej info lub do pogadania dc: xitremo
Cała Polska
Ogłoszenia