2025-04-17 03:04:03

Szukam druzyny 2300+ avg

.Jestem zawodnikiem , poszukującym ambitnej drużyny zorientowanej na rozwój oraz zaangazowanej. Moim celem jest dołączenie do zespołu, który stawia na profesjonalne podejście, regularne treningi i doskonalenie swojej gry indywidualnej jak i druzynowej.
O mnie:
Elo: 2400
Doświadczenie: (6kh) Dotychczas z drużyn w cs2 , do których sie dostawałem nie wychodzilo nic wiekszego niż miesiac wspolnej gry , w cs go były to dwie drużyny w ktorych łącznie spędziłem z 1,5 roku.
Role: Riffler
Dostępność: zależna od was moge sie dostosować jednak preferuje nie dłużej niz 5 dni w tyg gry teamowej
Wiek: 16
Oczekiwania wobec drużyny:
Profesjonalne podejście i pełne zaangażowanie w rozwój zespołu.
Regularne treningi
Aspiracje do udziału w ligach i turniejach : esea , arrmy itp
Zgrana atmosfera oparta na wzajemnym szacunku i wspólnych celach.
Steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561198842215740/

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

Kabocha Team Poszukuje Graczy

Wymagania: Wiek 13–18 lat Znajomość Granatów Faceit LVL 1200 - 1800 Elo Kulturka Sprawny Mikrofon Aktywność i zaangażowanie Chęć nauki i gry zespołowej Oferujemy: Miłą atmosferę Regularne wspólne gry Możliwość rozwijania umiejętności Miejsce w rozwijającym się zespole Kontakt: kubixx0
Cała Polska

Riffler 9lvl dołączy do czwórki

https://www.faceit.com/pl/players/eliasxsss Poziomowo szukam czegoś podobnego najlepiej 9+ lvl. Nie dołączam do szóstek,siódemek chyba że w składzie jest jakaś jedna wyjątkowa Jestem rifflerem z pomysłami i doświadczeniem wystarczającym by wprowadzić świeżość i firepower. Szukam ekipki do przyszłego esea. Rozwijam się, oglądam demka i trenuje indywidualnie. Nie szukam składów w budowie. Kontakt: elias.sxx
5000 h
24 lat
Cała Polska

LFT 3327 elo 18 lat

3327elo peak top 1000 18 lat wiecej dc: 81fonsi
Cała Polska

LFT cs2

Siema, mam 16 lat i szukam stałego teamu do CS2. Aktualnie mam 1990 ELO Premier (peak 2200), posiadam około 4000h w grze. Preferuję rolę star playera, ale mogę również grać na AWP. Jestem dostępny codziennie w godzinach 18:00–23:00. Szukam składu nastawionego na rozwój, regularne treningi i dobrą atmosferę. O mnie: 16 lat 1990 ELO Premier (peak 2200) 4000h w CS wysokie doswiadczenie teamowe umiejętnosc dopasowania sie do drużyny aktywny codziennie 18:00–23:00 dobra komunikacja brak toksyczności duża chęć rozwoju Szukam ambitnej drużyny, która chce regularnie grać i rozwijać się jako zespół oraz rowniez gra na powaznie a nie dla zabawy bo nie szukam teamu na pare dni tylko na dluzszy okres zainteresowanych zapraszam dc; osa_1337 NIE ODPISUJE NA GAMPRE
Cała Polska
Ogłoszenia