2025-04-20 20:58:56

TURNIEJ 1v1 Z PULĄ 350 ZŁOTYCH WŁAŚNIE WYSTARTOWAŁ!

LINK DO DISCORDA: https://discord.gg/KrqCQG93ED

Na naszym serwerze discord właśnie wystartowały zapisy do turnieju 1v1 w którym możecie pokazać swoje umiejętności na wielu mapach do tego przeznaczonych!

Informacje o Turnieju:
- Będzie odbywać się na platformie Faceit
- Zapisy odbywają się na Discordzie
- Start 26.04 17:05
- Podzielony na 2 dni rozgrywkowe (Day 1: 26.04 17:05, Day 2: 27.04 17:00)
- Nagrody podzielone na 3 pierwsze miejsca (1ST: 200zł, 2ND: 100zł, 3RD: 50zł)

Wymagania:
- Brak VAC Ban'a przez ostatnie 2 lata
- Posiadanie konta na platformie Faceit

Prize Pool:
- 350 Złotych!

Wpisowe:
- 10 Złotych

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

Kabocha Team Poszukuje Graczy

Wymagania: Wiek 13–18 lat Znajomość Granatów Faceit LVL 1200 - 1800 Elo Kulturka Sprawny Mikrofon Aktywność i zaangażowanie Chęć nauki i gry zespołowej Oferujemy: Miłą atmosferę Regularne wspólne gry Możliwość rozwijania umiejętności Miejsce w rozwijającym się zespole Kontakt: kubixx0
Cała Polska

Riffler 9lvl dołączy do czwórki

https://www.faceit.com/pl/players/eliasxsss Poziomowo szukam czegoś podobnego najlepiej 9+ lvl. Nie dołączam do szóstek,siódemek chyba że w składzie jest jakaś jedna wyjątkowa Jestem rifflerem z pomysłami i doświadczeniem wystarczającym by wprowadzić świeżość i firepower. Szukam ekipki do przyszłego esea. Rozwijam się, oglądam demka i trenuje indywidualnie. Nie szukam składów w budowie. Kontakt: elias.sxx
5000 h
24 lat
Cała Polska

LFT 3327 elo 18 lat

3327elo peak top 1000 18 lat wiecej dc: 81fonsi
Cała Polska

LFT cs2

Siema, mam 16 lat i szukam stałego teamu do CS2. Aktualnie mam 1990 ELO Premier (peak 2200), posiadam około 4000h w grze. Preferuję rolę star playera, ale mogę również grać na AWP. Jestem dostępny codziennie w godzinach 18:00–23:00. Szukam składu nastawionego na rozwój, regularne treningi i dobrą atmosferę. O mnie: 16 lat 1990 ELO Premier (peak 2200) 4000h w CS wysokie doswiadczenie teamowe umiejętnosc dopasowania sie do drużyny aktywny codziennie 18:00–23:00 dobra komunikacja brak toksyczności duża chęć rozwoju Szukam ambitnej drużyny, która chce regularnie grać i rozwijać się jako zespół oraz rowniez gra na powaznie a nie dla zabawy bo nie szukam teamu na pare dni tylko na dluzszy okres zainteresowanych zapraszam dc; osa_1337 NIE ODPISUJE NA GAMPRE
Cała Polska
Ogłoszenia