2025-05-03 00:19:49

LFT | RIFLER/IGL | 2500 ELO | 19 lat

LFT 2500elo RIFLER
Witam, szukam zgranej czwórki lub nowego ciekawego projektu który będzie walczył o ligę rising czy master w arrmy czy to też grywał w ESEA.

Wymagam:
-Dużej dostepności czasowej
-Treningow, praccow
-Inwidualnych treningow
-Dobrej komunikacji glosowej
-Brak toksycznosci
-Wspolna analiza
-Dobra atmosfera ;D
-Liga Arrmy,Esea, kwale do przeroznych turnieji!

Ode mnie:
-Duża dostępność czasowa
-Dobra organizacja
-10lvl (2500elo)
-19 Lat
-Treningi inwidualne jak i analizy pomeczowe
-Rifler/IGL
-Duze doswiadczenie teamowe
-Dobra komunikacja glosowa
-Znajomosc bardzo duzej ilosci granatow na poszczegolnych mapach
-Nie toksyczny
-Punktualny
-Wprowadzam dobra atmosfere

Pisac Pv

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

Szukam porzadnego teamu do wbijania elo

AWP, 2000 elo teraz i 2500 w peaku, napotkal mnie ostatnio nie przyjemny lose streak dlatego tak niskie elo i staty. Nie potrafie baitowac ani byc toksycznym dlatego nie nadaję się do soloq. Szukam jakiegoś spoko teamu do odrobienia elo i późniejszym graniu ARMY i pracców. Oczekuje również chęci do rozwoju gry indywidualnej i zespołowej, dużo treningów i rozmów. Będę dawać z siebie wszystko i się rozwijać. https://www.faceit.com/ru/players/sek1roxx
3060 h
16 lat
śląskie, Dębowiec k/Bielsko Białej

Riffler 9 lvl faceit dołączy do czwórki.

https://www.faceit.com/pl/players/eliasxsss Poziomowo szukam czegoś podobnego najlepiej 9+ lvl. Nie dołączam do szóstek,siódemek chyba że w składzie jest jakaś jedna wyjątkowa Jestem rifflerem z pomysłami i doświadczeniem wystarczającym by wprowadzić świeżość i firepower. Szukam ekipki do przyszłego esea. Rozwijam się, oglądam demka i trenuje indywidualnie. Nie szukam składów w budowie. Kontakt: elias.sxx
5000 h
24 lat
Cała Polska

LFT szukam drużyny

Wiek: 15 lat FACEIT: 9-10 lvl obecnie 2013elo 23avg na faceit. Peak ELO: 2239 Rola: Rifler / Entry Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199445910013/ FACEIT: https://www.faceit.com/pl/players/PatitiPeek/cs2 DC:patitipeek
3000 h
15 lat
Cała Polska

+2 turniej 1000zł pula

szukam 2 lub 3 osób do zagranie turnieju w cs2 min 250h i max 2k elo okolice 5-8 lvl discord:xmaxxx_1
250 h
14 lat
Cała Polska
Ogłoszenia