5000 h
Staż w grze
16
Lat
2025-08-04 15:49:11

Organizacja pest esport szuka ludzi do teamu rekrutacji 2200elo +

REKRUTACJA DO PEST NXT W CS2 – TRWA! ?

Masz refleks jak sęp na aim_mapie?
Grasz supporta, entry, IGL-a, albo po prostu masz celownik tam, gdzie trzeba? ?
Lubisz grać zespołowo i chcesz reprezentować PEST na serwerach CS2?

? DOŁĄCZ DO NASZEJ DRUŻYNY CS2! ?

Szukamy graczy, którzy:
- Mają doświadczenie w CS2 lub CS:GO jak i doświadczenie turniejowe
- Umieją grać zespołowo i słuchać commsów
- Nie tiltuje ich każda runda
- Chcą rozwijać się i grać w turniejach (online i LAN)
- Mają poczucie humoru, ale wiedzą, kiedy trzeba zachować powagę
- Są odporni na stres
- 2200 elo +
- wiek 16+
- zaangażowanie
- motywacja
- dużo czasy ma gre

Co oferujemy?
Regularne sparingi i treningi
Udział w ligach i turniejach
Taktyczne wsparcie i analiza gier
Dobrą atmosferę i pełne zaangażowanie teamu
Możliwość rozwoju pod szyldem PEST
Umowy jak i wypłaty są w grze jedynie to zależy od was jak będziecie podchodzić do tego i traktować to.


? Zgłoszenia: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScxtF0LRyFTunMvfTped7YLQweCJZNAUquxvCSp6LmSOCbH6w/viewform?usp=header

Lub na dc damex_21
Pokaż nam, że masz to "pewne coś" – i chodź z nami po fragi! ?

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

LFP

NeksusEsports akademia szuka osob lub chetnych mixow do druzyny! szukamy osob na kazda pozycje ! oczekujemy: 7lvl+ 1500h+ 13-17 wiek czasu wieczorami 3/4 razy w tygodniu lub wiecej jesli sie uda ambicje determinacja info i pytania pv hadess0983
Cała Polska

+1 do składu (esea, turnieje, arrmy itp.)

Szukamy 1 do składu, rola do dogadania, jednak przydałby się entry. Sprawdzimy każdego kto ma chęć i coś potrafi zagrać. Osoby bez doświadczenia teamowego też mile widziane. Planujemy grać esea, arrmy i inne turnieje, trening 3-4x w tygodniu Nasze elo: 2.4k, 2.5k, 2.6k i 3k elo Kontakt: https://steamcommunity.com/profiles/76561198165487292
Cała Polska

POTRZEBUJEMY PIĄTEGO!

POTRZEBUJEMY PIĄTEGO! Zgrany mix 4 osób szuka piątego zawodnika na nadchodzący sezon ESEA Wymagania: 6lvl faceit+ 16+ fajnie jakbyś był w stanie z nami w przyszłości jeździć na lany Support Oferujemy: Fajną atmosfere Regularną grę oraz treningi Możliwość przeżycia fajnej przygody! Zapraszam do kontaktu PV! lub dc szyxv5
1000 h
16 lat
Cała Polska

+2 LFP ESEA OPEN / PRACC / FACEIT / 2200ELO+

Szukamy dwóch graczy do drużyny pod przygotowania na nowy sezon esea. Po aktualnym sezonie esea, który zakończyliśmy na playoffach z drużyną pożegnały się 2 osoby ze względu na brak czasu na grę. Dlatego nasze wymagania na ten moment: +18 lat +2200 elo FACEIT Doświadczenie drużynowe Chęć rozwoju Brak problemów z przyjmowaniem krytyki Dostępność czasowa min. 2-3h 3-4 razy w tygodniu w godzinach między 18, a 22 Profesjonalne podejście do drużyny i celów które sobie założymy Możliwość zakupu dostępu do ESEA na nowy sezon Kontakt: dc: antek_cs
Cała Polska
Ogłoszenia