2025-08-08 13:06:14
Rekrutacja do dywizji cs 2
Poszukujemy ambitnych zawodników do stworzenia nowego zespołu z dobra atmosfera i motywacja do działania.
O nas:
-Jest nas dwóch. Lurk [IGL] oraz Sniper
-Oboje mamy około 1700 elo
-Mamy doświadczenie teamowe i wskrzeszamy projekt
Nasze wymagania:
-Pozytywne nastawienie oraz otwarty umysl
-Umiejętności grania zespołowego oraz taktycznego
Poszukujemy:
-Riffler
[Został aktualnie jeden slot do uzupełnienia roasteru]
Jeśli jesteś zainteresowany więcej informacji u kliki9454 [dc]
O nas:
-Jest nas dwóch. Lurk [IGL] oraz Sniper
-Oboje mamy około 1700 elo
-Mamy doświadczenie teamowe i wskrzeszamy projekt
Nasze wymagania:
-Pozytywne nastawienie oraz otwarty umysl
-Umiejętności grania zespołowego oraz taktycznego
Poszukujemy:
-Riffler
[Został aktualnie jeden slot do uzupełnienia roasteru]
Jeśli jesteś zainteresowany więcej informacji u kliki9454 [dc]