2025-08-08 14:02:33

Drużyna szuka snajpera

Cześć, jesteśmy zgraną siódemką zawodników i tworzymy drużynę. Wspólnie bierzemy udział w sparingach, turniejach oraz ligach.
Zwolniło się u nas miejsce na pozycji snajpera, nasz obecny stwierdził, że woli pograć od czasu do czasu i przejdzie na rezerwę, dlatego poszukujemy nowego zawodnika na tą pozycję. Na początku oczywiście pozwolimy Tobie zapoznać się z naszym stylem gry i taktykami. Obecnie mamy też mniejszą ilość dostępnych zawodników z racji na wyjazdu wakacyjne. Staramy się grać codziennie turnieje, niektórzy z nas trenują, dlatego w niektóre dni mamy problem uzbierać skład na turniej w danym dniu. Tak więc jeżeli chcesz grac w csa i szukasz paczki z którą możesz wspólnie pograć i progresować to chętnie zapraszamy :)
O nas:
-Premier 10k-15k
-Faceit 4lvl-7lvl
-Wiek 16-24
-2-4 treningi w 5 osób w tygodniu (trening min. 2h polegający na doszkalaniu się, analizie demek z meczów oraz wspólnym graniu i ćwiczeniu taktyk)
-W pozostałe dni gramy faceity i turnieje aby się zgrywać
-W przypadku mniejszej ilości osób gramy w takim gronie bądź też coś ćwiczymy -> co wolimy
-Rywalizacja 1 vs 1 i 2 vs 2 na prywatnym serverze aby się zmierzyć ze sobą :D
-Turnieje, sparingi i liga
-Zgrany skład zbudowany pod IGL-a i trenera

Od Ciebie oczekujemy:
-Umiejętności myślenia podczas rozgrywki, słuchania IGL i taktyk, komunikatywności
-Wiek +16
-Premier najlepiej 10k-15k lub faceit 4lvl-7lvl aby swobodnie rozwijać się (chyba, że masz mniej, a czujesz że dasz radę na tym poziomie ;] )
-Chęć do wspólnego trenowania i rozwijania się (niektórym się nudzi taka gra po tygodniu, bo wolą w cs2 grac 4fun o lużnych godzinach -> my wolimy wspólnie się rozwijać całym składem)

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu najlepiej przez Steam, wtedy szybciej zauważę wiadomość:
https://steamcommunity.com/profiles/76561198444465321/
ALBO:
Kod znajomego:
484199593

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

POTRZEBUJEMY PIĄTEGO!

POTRZEBUJEMY PIĄTEGO! Zgrany mix 4 osób szuka piątego zawodnika na nadchodzący sezon ESEA Wymagania: 6lvl faceit+ 16+ fajnie jakbyś był w stanie z nami w przyszłości jeździć na lany Support Oferujemy: Fajną atmosfere Regularną grę oraz treningi Możliwość przeżycia fajnej przygody! Zapraszam do kontaktu PV! lub dc szyxv5
1000 h
16 lat
Cała Polska

+2 LFP ESEA OPEN / PRACC / FACEIT / 2200ELO+

Szukamy dwóch graczy do drużyny pod przygotowania na nowy sezon esea. Po aktualnym sezonie esea, który zakończyliśmy na playoffach z drużyną pożegnały się 2 osoby ze względu na brak czasu na grę. Dlatego nasze wymagania na ten moment: +18 lat +2200 elo FACEIT Doświadczenie drużynowe Chęć rozwoju Brak problemów z przyjmowaniem krytyki Dostępność czasowa min. 2-3h 3-4 razy w tygodniu w godzinach między 18, a 22 Profesjonalne podejście do drużyny i celów które sobie założymy Możliwość zakupu dostępu do ESEA na nowy sezon Kontakt: dc: antek_cs
Cała Polska

RELAKS ESPORTS

Zapraszam do dołączenia do drużyny ilość miejsc ograniczona ? Potrzebujemy Entry fragerow/suportów/IGL/TRENERA. Kontakt poprzez steam .ç
2500 h
opolskie, Głubczyce

GALAXY CUP SEASON 2 - TURNIEJ LAN | 15-16 SIERPNIA

GALAXY CUP SEASON 2! Zapisz się już teraz na: galaxycup.pl 4 TURY KWALIFIKACJI! 04.07.2026 - I Tura 12.07.2026 - II Tura 18.07.2026 - III Tura 26.07.2026 - IV Tura Najlepsze dwie drużyny z każdej tury AWANSUJĄ na FINAŁY LAN! FINAŁY LAN: 15-16 Sierpnia, Kinguin Esports Lounge, Gdańsk Wpisowe: 250zł (od 04.07 - 300zł) Wpisowe obejmuje udział we wszystkich 4 turach kwalifikacji! PULA Nagród zależy od finalnej liczy drużyn! Wszystkie informacje znajdziecie na naszej stronie: galaxycup.pl
Cała Polska
Ogłoszenia