2025-08-09 07:30:49
[Lunacy Gaming] – Rekrutacja do [Lunacy Gaming Academy]
[Lunacy Gaming Academy] – SZUKAMY CAŁEGO ROSTERU
Cześć! Budujemy akademię Lunacy Gaming kompletnie od zera, z nadzieją na przyszły rozwój głównej drużyny, jak i pojedynczych zawodników. Planowo chcemy grać w Arrmy, ESEA oraz innych, pomniejszych turniejach.
Oferujemy przede wszystkim:
- Pomoc oraz rozwój od coacha oraz perspektywę wejścia do głównego składu Lunacy Gaming
- Serwer TeamSpeak
- Serwer CS2
- Zaangażowanie ze strony organizacji
- (Być może w przyszłości dojdzie kilka innych rzeczy, które obecnie są niepewne)
Oczekujemy:
- Dobrej komunikacji poza serwerem
- Maksymalnie 18 lat (nie dotyczy IGL)
- Rozwoju indywidualnego, tj. oglądania demek, grania DM-a itd.
- Elo Faceit w przedziale 2100–2500
Szukamy grinderów, którzy poświęcają sporo czasu na naukę tej gry i nie poddadzą się przy pierwszych trudnościach.
Jeśli czegoś nie jesteś pewien lub chcesz o coś dopytać – pisz śmiało.
Kontakt discord: manduciek
Cześć! Budujemy akademię Lunacy Gaming kompletnie od zera, z nadzieją na przyszły rozwój głównej drużyny, jak i pojedynczych zawodników. Planowo chcemy grać w Arrmy, ESEA oraz innych, pomniejszych turniejach.
Oferujemy przede wszystkim:
- Pomoc oraz rozwój od coacha oraz perspektywę wejścia do głównego składu Lunacy Gaming
- Serwer TeamSpeak
- Serwer CS2
- Zaangażowanie ze strony organizacji
- (Być może w przyszłości dojdzie kilka innych rzeczy, które obecnie są niepewne)
Oczekujemy:
- Dobrej komunikacji poza serwerem
- Maksymalnie 18 lat (nie dotyczy IGL)
- Rozwoju indywidualnego, tj. oglądania demek, grania DM-a itd.
- Elo Faceit w przedziale 2100–2500
Szukamy grinderów, którzy poświęcają sporo czasu na naukę tej gry i nie poddadzą się przy pierwszych trudnościach.
Jeśli czegoś nie jesteś pewien lub chcesz o coś dopytać – pisz śmiało.
Kontakt discord: manduciek