2025-08-17 11:33:48
+3 do teamu 2400 elo+ sniper/lurker/igl
Siema, poszukujemy do teamu osób na pozycję Snipera/Lurker/IGL. Nasza drużyna jest budowana od podstaw. Celujemy głównie w takie ligi jak Arrmy oraz Esea.
Wymagamy: - minimum 2400 elo faceit (fajnie jakbyś miał doświadczenie z poprzednich drużyn, ale jeśli nie to nic nie szkodzi, śmiało próbuj),
- zaangażowania w życie drużyny,
- dojrzałego podejścia ;w szczególności jeśli chodzi o poświęcany czas przez inne osoby,
- poczucia humoru :) ,
- komunikatywność,
- znajomość podstawowych granatów,
- dostępności pon-pt min.3h / weekend do ustalenia.
Aktualnie jest nas dwóch 2500, 3000 elo.
Kontakt:
dc - go_to_sl33p
steam - https://steamcommunity.com/id/gotosl33p/
Wymagamy: - minimum 2400 elo faceit (fajnie jakbyś miał doświadczenie z poprzednich drużyn, ale jeśli nie to nic nie szkodzi, śmiało próbuj),
- zaangażowania w życie drużyny,
- dojrzałego podejścia ;w szczególności jeśli chodzi o poświęcany czas przez inne osoby,
- poczucia humoru :) ,
- komunikatywność,
- znajomość podstawowych granatów,
- dostępności pon-pt min.3h / weekend do ustalenia.
Aktualnie jest nas dwóch 2500, 3000 elo.
Kontakt:
dc - go_to_sl33p
steam - https://steamcommunity.com/id/gotosl33p/