2025-08-22 20:04:35
REKRUTACJA DO TEAMU CS2 – SZUKAMY GRACZY!
Cześć! Szukamy aktywnych i ogarniętych graczy do nowo powstającego teamu CS2. Chcemy stworzyć zgraną ekipę, która będzie grać pracc, faceit, turnieje i inne.
? WYMAGANIA:
Minimum 10 lvl na Faceit
Znajomość granatów
Komunikatywność i gra zespołowa
Zaangażowanie i chęć rozwoju
? OFERUJEMY:
treningi
Sparingi / mixy / turnieje
Przyjazna atmosfera
Możliwość wspólnego rozwoju jako team
? Zgłoszenia (z krótkim opisem siebie, lvl'em i rolą) wysyłaj na dc: kruszel1973
? WYMAGANIA:
Minimum 10 lvl na Faceit
Znajomość granatów
Komunikatywność i gra zespołowa
Zaangażowanie i chęć rozwoju
? OFERUJEMY:
treningi
Sparingi / mixy / turnieje
Przyjazna atmosfera
Możliwość wspólnego rozwoju jako team
? Zgłoszenia (z krótkim opisem siebie, lvl'em i rolą) wysyłaj na dc: kruszel1973