Ugorek
Warszawa, mazowieckie
4000 h
Staż w grze
26
Lat
2025-09-10 13:57:49

Zgrana 3 szuka 1/2 gracza/graczy!

Cześć! ?

Jesteśmy zgraną trójką graczy CS2, która szuka 1 lub 2 osób do dołączenia do naszego składu. Naszym celem jest granie w zorganizowany sposób, z nastawieniem zarówno na rozwój indywidualny, jak i drużynowy.

Co oferujemy:

Zgrany i zdeterminowany skład 3 osób.

Regularne treningi i wspólne gry.

Przyjemną atmosferę i nastawienie na współpracę.

Chęć rozwijania się w kierunku gry turniejowej/ligi (w zależności od ambicji nowego składu).

Kogo szukamy:

1 lub 2 graczy, którzy chcą grać drużynowo i myślą strategicznie.

Osób komunikatywnych i zaangażowanych.

Minimum podstawowego doświadczenia w CS2 ( 8 LVL FACEIT, podstawowe granaty + mózg )

Graczy, którzy potrafią utrzymać kulturę i pozytywną atmosferę.

Jak do nas dołączyć?

Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do nas na https://discord.gg/Caw8awTmub

Chętnie zagramy kilka gier testowych, żeby sprawdzić, czy pasujemy do siebie pod względem stylu gry i komunikacji.

Aktualnie posiadamy 9lvl Faceit więc proszę o rozważność w aplikacji :)

Podanie proszę dodać na serwerze Discord, po podaniu spotkamy się pogdamy, sprawdzimy jak to chodzi :)

[Vanitas / Nick UgoRekT]

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

Stała 4 szuka ostatniego zawodnika do drużyny

Szukamy 5 zawodnika do Teamu na pozycje kotwicy/supporta. W skrócie jesteśmy zgraną 4 która gra ze sobą regularnie od dawna, jesteśmy nastawienii na rozwój i granie w różnych turniejach i ligach takich jak esea, amry itp.. Wymagamy: -Zaangażowanie -Komunikatywność -Czas na gre i regularne treningi - Faceit lv 10 najlepiej 2500+ Oferujemy: -Serwer do ćwiczeń -Własny ts/dc (dc do analizy demek) - Przyjazną atmosferę -Zaangażowanie i nastawienie na rozwój Kontakt: DC: -majkY_CS Faceit: https://www.faceit.com/pl/players/-majkY Steam: https://steamcommunity.com/id/labadaba123323232/
5000 h
18 lat
Cała Polska

Poszukujemy Star Playera

Poszukujemy Star playera na aktywne pozycje max 17 lat doswiadczenie teamowe min 2300 elo zaineteresowany? pv discord: rendyski.
Cała Polska

Szukamy jednej osoby do turnieju logitech jutro o 18

Jedna osoba potrzebna do grania jutro o 18 turnieju, do wygrania za 1 miejsce jest 5 myszek Superlight 2, za drugie klawiatura g pro x a za trzecie sluchawki, +-2000 elo
Cała Polska

EL kogutos dalej szuka 2 graczy

? EL Kogutos poszukuje graczy do składu! ? Szukamy osób z minimum Faceit Level 5 (czasami rozważymy również Level 4). Wyższe levele są oczywiście mile widziane. Dla przykładu, ja sam mam Level 5. (jak narazie ekipa for fun jeden ma prawie 4 jeden spadł do 7) Aktualnie potrzebujemy 2 graczy Role są jeszcze do ustalenia i możemy je dopasować pod skład. Na początek gramy głównie Faceity by sie ogarc, ale jeśli zgłoszą się osoby z wyższymi rangami i wszystko dobrze się zgra, możliwe będą dalsze plany i rozwój projektu. ? Wszystkie mecze będą streamowane na: • Twitch: elgryfos • Kick: elgryfos Jeżeli ktoś również streamuje lub chciałby tworzyć content razem z nami, będzie to dodatkowy atut. ? Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na Discordzie: https://discord.gg/ycY8JjMC Mój nick na serwerze: Elgryfos Dołącz i zbudujmy razem solidny skład! ?
500 h
18 lat
Cała Polska
Ogłoszenia