2025-09-12 11:21:08

Drużyna szuka snajpera

Cześć, jesteśmy zgraną siódemką zawodników i tworzymy drużynę. Wspólnie bierzemy udział w sparingach, turniejach oraz ligach.
Zwolniło się u nas miejsce na pozycji snajpera, gdyż nasz obecny stwierdził, że woli pograć od czasu do czasu i przejdzie na rezerwę, dlatego poszukujemy nowego zawodnika na tą pozycję. Na początku oczywiście pozwolimy Tobie zapoznać się z naszym stylem gry i taktykami. Staramy się grać codziennie turnieje, niektórzy z nas trenują, dlatego w niektóre dni gramy turniej z uwzględnieniem rezerwowych. Tak więc jeżeli chcesz grac w csa i szukasz paczki z którą możesz wspólnie pograć i progresować to chętnie zapraszamy :)
O nas:
-Faceit 6lvl-9lvl
-Wiek 16-29
-2-4 treningi w 5 osób w tygodniu (trening min. 2h polegający na doszkalaniu się, analizie demek z meczów oraz wspólnym graniu i ćwiczeniu taktyk)
-W pozostałe dni gramy faceity i turnieje aby się zgrywać
-W przypadku mniejszej ilości osób gramy w takim gronie bądź też coś ćwiczymy -> co wolimy
-Rywalizacja 1 vs 1 i 2 vs 2 na prywatnym serverze aby się zmierzyć ze sobą :D
-Turnieje, sparingi i liga
-Zgrany skład zbudowany pod IGL-a i trenera

Od Ciebie oczekujemy:
-Umiejętności myślenia podczas rozgrywki, słuchania IGL i taktyk, komunikatywności
-Wiek +16
- Faceit 4lvl-9lvl aby swobodnie rozwijać się (chyba, że masz mniej, a czujesz że dasz radę na tym poziomie ;] )
-Chęć do wspólnego trenowania i rozwijania się (niektórym się nudzi taka gra po tygodniu, bo wolą w cs2 grac 4fun o lużnych godzinach -> my wolimy wspólnie się rozwijać całym składem)

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu najlepiej przez Steam, wtedy szybciej zauważę wiadomość:
https://steamcommunity.com/profiles/76561198444465321/
ALBO:
Kod znajomego:
484199593

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

Szukamy jednej osoby do turnieju logitech jutro o 18

Jedna osoba potrzebna do grania jutro o 18 turnieju, do wygrania za 1 miejsce jest 5 myszek Superlight 2, za drugie klawiatura g pro x a za trzecie sluchawki, +-2000 elo
Cała Polska

EL kogutos dalej szuka 2 graczy

? EL Kogutos poszukuje graczy do składu! ? Szukamy osób z minimum Faceit Level 5 (czasami rozważymy również Level 4). Wyższe levele są oczywiście mile widziane. Dla przykładu, ja sam mam Level 5. (jak narazie ekipa for fun jeden ma prawie 4 jeden spadł do 7) Aktualnie potrzebujemy 2 graczy Role są jeszcze do ustalenia i możemy je dopasować pod skład. Na początek gramy głównie Faceity by sie ogarc, ale jeśli zgłoszą się osoby z wyższymi rangami i wszystko dobrze się zgra, możliwe będą dalsze plany i rozwój projektu. ? Wszystkie mecze będą streamowane na: • Twitch: elgryfos • Kick: elgryfos Jeżeli ktoś również streamuje lub chciałby tworzyć content razem z nami, będzie to dodatkowy atut. ? Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na Discordzie: https://discord.gg/ycY8JjMC Mój nick na serwerze: Elgryfos Dołącz i zbudujmy razem solidny skład! ?
500 h
18 lat
Cała Polska

? REKRUTACJA DO ORGANIZACJI PEST ESPORT – CS2 ?

? REKRUTACJA DO PEST ESPORT – CS2 ? Masz ambicje, chcesz rozwijać swoje umiejętności i rywalizować na poziomie? To właśnie Ciebie szukamy! ? Organizacja PEST ESPORT otwiera rekrutację do swojej dywizji Counter-Strike 2! ✅ Kogo szukamy? • Graczy zaangażowanych i zmotywowanych do rozwoju • Osób potrafiących współpracować w zespole • Zawodników z kulturą osobistą i dobrą komunikacją • Graczy gotowych regularnie uczestniczyć w treningach i turniejach • Każda rola mile widziana (IGL, Entry, Support, Lurker, AWP) • Wiek nie gra roli lecz jezeli im młodszy tym lepiej prócz igla • Graczy z doswiadczeniem na poziomie esea intermediate/main ewentualnie entry lecz z doświadczeniem dużym ? Oferujemy: • Profesjonalne i przyjazne środowisko do rozwoju • Regularne treningi, sparingi i analizy meczów • Udział w ligach oraz turniejach online • Wsparcie organizacyjne i promocyjne • Możliwość budowania swojej marki pod szyldem CSA PEST ESPORT • Serwer do treningów I inne rzeczy które z czasem i z wynikami będą robione. ? Jeśli chcesz wejść na wyższy poziom i reprezentować nasze barwy na serwerach CS2, zgłoś się już dziś! ? Kontakt: Discord: damex_21 MOŻNA PRZYJŚĆ ZE SWOJĄ PIĄTKĄ GRACZY TEZ SPRAWDZIMY WAS
10000 h
25 lat
Cała Polska

1 os

Poszukuje do złożenia teamu 1 osob Wymagane 17+ wiek Od 6/7 lvl faceit Powyzej 1k godzin w Cs Wiedza na temat granatów Cenne info podczas meczu Komunikację https://steamcommunity.com/id/SebeK15/ Dc semix1504
Cała Polska
Ogłoszenia