1000 h
Staż w grze
18
Lat
2025-09-14 17:10:10
No Cry - ogarniasz swoje emocje? ZAPRASZAMY !
Witam. Szukam grajków którzy są zainteresowani grą turniejową prócz zwykłych Faceitów. Tworzymy społeczność gdzie będzie miała sporo Polskich graczy i w tej społeczności powstaje drużyna o nazwie NoCry. Wiek: 18+ Liczba godzin CS: 1000+ (mniej więcej) K/D: 1.10+ last 30 Dyspozycyjność: wszystko do ustalenia. Nie musisz grać 24/7 - ważne byśmy mieli ze sobą jakiś kontakt i wiadomo rozegrali parę meczy w tygodniu całą drużyną (głównym składem). Pozycja: każda pozycja - wymienność pozycji, uniwersalność broni - tego szukamy, nie skupiamy sie ze np. TY grasz tylko z AWP jako sniper. Nie raz na spawnie ktoś ma lepszy resp to można mu drapnąć i niech leci na entry. Wiadomo jak ktoś się czuje dobrze z daną bronią (np. AWP only MASTER) i chce tylko nią grać to będzie nią grał, tak by miał pełny komfort w grze byle był z tego jakiś efekt na plus. Steam kontakt: https://steamcommunity.com/profiles/76561199808081091/ (to konto Steam do kontaktu jest kontem rekrutacyjnym) wiecej info PRIV