5000 h
Staż w grze
20
Lat
2019-05-13 23:00:24

Szukam poważnego teamu albo skleje coś

Siema , mam 20 lat , tak jak napisałem skleje ogarniętą ekipe. Tylko powtarzam oczekuje tylko oferty od poważnych ludzi i ogarniętych w tą gre. Gram od początku go , mam obecnie 7 lvl faciet , grałem na lanach . Głownie pykam sniper / lurker . Chętnych zapraszam na steam http://steamcommunity.com/id/snixxiu

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia
Ogłoszenia