1500 h
Staż w grze
15
Lat
2019-05-19 15:05:58

IGL szuka drużyny *Tylko poważne oferty*

Dzień dobry! Nazywam się Mateusz. Mam rocznikowo 16 lat (16.12.2003). Poszukuję drużyny w celu wykonania swojego marzenia, którym jest zagranie na Majorze i rozgłos (aby było o druzynie w której gram głośno).
Jestem doświadczonym prowadzącym, który wie na czym polega rola IGL'a.
Moje doświadczenie z counter-strike ciągnie się od kiedy miałem 10 lat czyli jakis 6 (prawie 7 lat).
Mam możliwość wyjazdów na lany oraz różnego rodzaju wyjazdy.
Poszukuję druzyny której umiejętności są w przedziale mg1-le/1lvl-5lvl oraz wiek w granicach 15-17.

Przekażę jeszcze kogo nie szukam: (Jeśli jesteś w tym gronie to nawet nie zapraszaj)
-Mixów tzw. Sklejek
-Drużyn które jedynie chcą wbic lvl czy range
-Drużyn które posiadają w składzie chociaż jedną osobę z blokadą VAC
-Drużyn które mają zamiar grac w nocy lub max 2h
-Drużyny złożonej z dzieci, z osób mających patologie w tle
-Drużyny dla której liczy się tylko tabela
-Drużyny która dopiero sie skleja
-Drużyny która nie ma nic do zaoferowania
-Drużyny która swoją przygodę chce zakończyć na turniejach Faceit tzw. Faceit Cup
-Toxiców,aroganckich osób
-Drużyny dla której skład bedzie sie liczył przez 5 min
-Drużyny gdzie większość ma słaby komputer lub często wyrzucający Internet

WYMAGANIA:
» Wiek 15-17
»Ustalone pozycje
»Drużyna posiadająca już 4-ech zawodników
»Znajomość zaaktualizowanej puli map
»min.1500h doświadczenia w grze (na jednym koncie, nie obchodzą mnie inne)
»Umiejętność gry drużynowej
»Myślenie podczas gry
»Organizowanie sobie czasu dla drużyny
»Pełne zaangażowanie
»Walka do końca,podnoszenie się po upadkach
»Słuchanie się prowadzącego
»Brak toxicu i tworzenia napiętej atmosfery
»Posiadanie kont na Faceit,Esea,Gampre,ESL
»Pozwolenie na udostępnienie imienia nazwiska, nicku i wizerunku w celach marketingowych
»Możliwość wydania pieniędzy na rozwój drużyny
»Chęć osiągnięcia czegoś


Co oferuję:
>Bardzo duże doświadczenie na pozycji prowadzącego
>Analize demek i komstruktywne podpowiedzi
>Układanie taktyk po grę drużyny (nie kopiowanie od innych)
>Pomoc w rozwoju drużyny
>Pełne zaangażowanie
>Dostępność w godzinach 15-23
>Współprace
>Pomoc graficzną (Jestem grafikiem)

Proszę o zapraszanie tylko przez druzyny spełniające wymagania!!!
Więcej informacji PV!!


Kontakt:
https://steamcommunity.com/profiles/76561198263011388/

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

Szukam porzadnego teamu do wbijania elo

AWP, 2000 elo teraz i 2500 w peaku, napotkal mnie ostatnio nie przyjemny lose streak dlatego tak niskie elo i staty. Nie potrafie baitowac ani byc toksycznym dlatego nie nadaję się do soloq. Szukam jakiegoś spoko teamu do odrobienia elo i późniejszym graniu ARMY i pracców. Oczekuje również chęci do rozwoju gry indywidualnej i zespołowej, dużo treningów i rozmów. Będę dawać z siebie wszystko i się rozwijać. https://www.faceit.com/ru/players/sek1roxx
3060 h
16 lat
śląskie, Dębowiec k/Bielsko Białej

Riffler 9 lvl faceit dołączy do czwórki.

https://www.faceit.com/pl/players/eliasxsss Poziomowo szukam czegoś podobnego najlepiej 9+ lvl. Nie dołączam do szóstek,siódemek chyba że w składzie jest jakaś jedna wyjątkowa Jestem rifflerem z pomysłami i doświadczeniem wystarczającym by wprowadzić świeżość i firepower. Szukam ekipki do przyszłego esea. Rozwijam się, oglądam demka i trenuje indywidualnie. Nie szukam składów w budowie. Kontakt: elias.sxx
5000 h
24 lat
Cała Polska

LFT szukam drużyny

Wiek: 15 lat FACEIT: 9-10 lvl obecnie 2013elo 23avg na faceit. Peak ELO: 2239 Rola: Rifler / Entry Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199445910013/ FACEIT: https://www.faceit.com/pl/players/PatitiPeek/cs2 DC:patitipeek
3000 h
15 lat
Cała Polska

+2 turniej 1000zł pula

szukam 2 lub 3 osób do zagranie turnieju w cs2 min 250h i max 2k elo okolice 5-8 lvl discord:xmaxxx_1
250 h
14 lat
Cała Polska
Ogłoszenia