900 h
Staż w grze
15
Lat
2019-05-23 22:55:23

Szukam od 4 do 7 osób (Drużyna mm/faceit)

Jak w temacie poszukuję 4-7 graczy do drużyny
Wymagania:
-minimum 900h
-ranga mge-lem
- wiek 18+
-zero toxicu
-umiejętności na w miarę wysokim poziomie
-chęć rozwoju
-cierpliwość
-nie obrażanie się po porażkach
Zainteresowanych proszę o kontakt steam.
https://steamcommunity.com/id/TRYH4RDER/

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

Szukam porzadnego teamu do wbijania elo

AWP, 2000 elo teraz i 2500 w peaku, napotkal mnie ostatnio nie przyjemny lose streak dlatego tak niskie elo i staty. Nie potrafie baitowac ani byc toksycznym dlatego nie nadaję się do soloq. Szukam jakiegoś spoko teamu do odrobienia elo i późniejszym graniu ARMY i pracców. Oczekuje również chęci do rozwoju gry indywidualnej i zespołowej, dużo treningów i rozmów. Będę dawać z siebie wszystko i się rozwijać. https://www.faceit.com/ru/players/sek1roxx
3060 h
16 lat
śląskie, Dębowiec k/Bielsko Białej

Riffler 9 lvl faceit dołączy do czwórki.

https://www.faceit.com/pl/players/eliasxsss Poziomowo szukam czegoś podobnego najlepiej 9+ lvl. Nie dołączam do szóstek,siódemek chyba że w składzie jest jakaś jedna wyjątkowa Jestem rifflerem z pomysłami i doświadczeniem wystarczającym by wprowadzić świeżość i firepower. Szukam ekipki do przyszłego esea. Rozwijam się, oglądam demka i trenuje indywidualnie. Nie szukam składów w budowie. Kontakt: elias.sxx
5000 h
24 lat
Cała Polska

LFT szukam drużyny

Wiek: 15 lat FACEIT: 9-10 lvl obecnie 2013elo 23avg na faceit. Peak ELO: 2239 Rola: Rifler / Entry Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199445910013/ FACEIT: https://www.faceit.com/pl/players/PatitiPeek/cs2 DC:patitipeek
3000 h
15 lat
Cała Polska

+2 turniej 1000zł pula

szukam 2 lub 3 osób do zagranie turnieju w cs2 min 250h i max 2k elo okolice 5-8 lvl discord:xmaxxx_1
250 h
14 lat
Cała Polska
Ogłoszenia