2500 h
Staż w grze
15
Lat
2019-05-24 18:51:40

NABÓR DO SYX-GAMING (IGL)

NABÓR DO SYX-GAMING Przeczytaj całe

Witam, jestem przedstawicielem drużyny SYX-GAMING i ogłaszam, że oficjalnie został otwarty nabór do pierwszej drużyny dywizji CS:GO jako In-Game-Leader (IGL)

Jako, iż staramy się stawiać na pełen „profesjonalizm” Ja, jako założyciel wraz z menadżerem nie będziemy oczywiście grać, jak to jest, w co niektórych drużynach. Oczywiście my chcemy wam zapewnić jak najlepsze warunki do rozwoju, a wy staracie się pokazać nas, z jak najlepszej strony podczas każdego meczu, by postawić naszą drużynę w dobrym świetle w świecie e-sportu.

Wymagamy
-Global Elite
-Mutacja
-15+
-Chęć do rozwoju
-TeamSpeak 3
-Sprawny mikrofon
-Sprawny internet
-7lvl faceit
-2500 godzin (najlepiej na 1 koncie)
-pojęcie o grze drużynowej
-doświadczenie teamowe
-Wyćwiczonego Aima
Oferujemy
-Autorskie Logo
erwer TeamSpeak3
-Serwer CS:GO
-Dobrą atmosferę
-Brak toxicu


Prosimy pisać na fanpage https://www.facebook.com/SYXgaming/
Odpowiemy jak najszybciej
Pozdrawiamy ^^

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

Szukam porzadnego teamu do wbijania elo

AWP, 2000 elo teraz i 2500 w peaku, napotkal mnie ostatnio nie przyjemny lose streak dlatego tak niskie elo i staty. Nie potrafie baitowac ani byc toksycznym dlatego nie nadaję się do soloq. Szukam jakiegoś spoko teamu do odrobienia elo i późniejszym graniu ARMY i pracców. Oczekuje również chęci do rozwoju gry indywidualnej i zespołowej, dużo treningów i rozmów. Będę dawać z siebie wszystko i się rozwijać. https://www.faceit.com/ru/players/sek1roxx
3060 h
16 lat
śląskie, Dębowiec k/Bielsko Białej

Riffler 9 lvl faceit dołączy do czwórki.

https://www.faceit.com/pl/players/eliasxsss Poziomowo szukam czegoś podobnego najlepiej 9+ lvl. Nie dołączam do szóstek,siódemek chyba że w składzie jest jakaś jedna wyjątkowa Jestem rifflerem z pomysłami i doświadczeniem wystarczającym by wprowadzić świeżość i firepower. Szukam ekipki do przyszłego esea. Rozwijam się, oglądam demka i trenuje indywidualnie. Nie szukam składów w budowie. Kontakt: elias.sxx
5000 h
24 lat
Cała Polska

LFT szukam drużyny

Wiek: 15 lat FACEIT: 9-10 lvl obecnie 2013elo 23avg na faceit. Peak ELO: 2239 Rola: Rifler / Entry Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199445910013/ FACEIT: https://www.faceit.com/pl/players/PatitiPeek/cs2 DC:patitipeek
3000 h
15 lat
Cała Polska

+2 turniej 1000zł pula

szukam 2 lub 3 osób do zagranie turnieju w cs2 min 250h i max 2k elo okolice 5-8 lvl discord:xmaxxx_1
250 h
14 lat
Cała Polska
Ogłoszenia