2130 h
Staż w grze
17
Lat
2019-06-16 19:04:40

Szukam teamu

Cześć nazywam się Filip mam 17 lat i szukam teamu. Mam range mge na chwile obecną, staż w grze 2130h, posiadam discorda oraz ts. Jestem obecny wieczorami od 18 do 23 czasami 17 do 23 w tygodniu a w weekend różnie . Mogę grać na wszystkich pozycjach oprócz igla (śłabo mi iglowanie idzie) ( a najbardziej moge grać lurkera 2awp lub enrty) Nie jestem toxic oczywiście , Umiem się dogadywać , jestem asertywny oraz punktualny. (rzadko się spóźniam) Lubie grę zespołową.
Edit. Posiadam konto na faceit, gampre, pvpro itp. Wrazie co mogę konto stworzyć na potrzebę.
Proszę pisać do mnie na steam bo na gampre mało co odpowiadam :)
Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198074270773/
Zapraszam :)

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

[LFT] Riffler/Entry

Mam 15 lat 3000h w cs2 obecnie 2022elo peak 2239elo na faceit mam 22avg. Steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561199445910013/ Faceit:https://www.faceit.com/pl/players/PatitiPeek Discord: patitipeek
3000 h
15 lat
Cała Polska

[LFT] Riffler/Entry 3k elo

Szukam stabilnej, zorganizowanej drużyny nastawionej na regularne treningi, rozwój oraz udział w lidze ESEA i turniejach LAN. Wiek: 25 lat FACEIT: Obecnie ok. 3000 (Peak: 3600). Godziny: Łącznie ok. 10 000 h. Rola: Głównie Riffler/Entry. Dostępność: 7 dni w tygodniu, zazwyczaj od godziny 15:00 w górę. Doświadczenie: Znam specyfikę gry zespołowej. Mam za sobą sporą ilość rozgrywanych pracców oraz wspólnych analiz dem i błędów. Choć nie miałem jeszcze okazji rozegrać oficjalnego sezonu w lidze ESEA, posiadam solidne zaplecze taktyczne i nie jestem graczem, który dopiero uczy się funkcjonowania w drużynie. Czego oczekuję: Stabilności: Szukam poważnego podejścia. Chcę dołączyć do rdzenia/drużyny, która nie sypie się po miesiącu wspólnej gry i nie ma ciągłych problemów z rotacją zawodników. Zaangażowania: Oczekuję regularnych treningów (minimum 3-4 razy w tygodniu), na których wszyscy pojawiają się punktualnie i z chęcią do pracy. Jasnych celów: Gra w nadchodzących sezonach ESEA, udział w kwalifikacjach i docelowo wyjazdy na turnieje offline. Co oferuję od siebie: Chęć ciągłego doskonalenia się i wyciągania wniosków z porażek. Niezależność – opłacam sobie dostęp do ESEA, a w razie potrzeby chętnie dorzucę się do serwera treningowego. Kontakt: Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198854978630/ Discord: rustyfix Faceit do wglądu: https://www.faceit.com/pl/players/Vyvid
10000 h
25 lat
Cała Polska

lft lurk/anchor

18 lat 2400 elo FACEIT 4.5k godzin ponad rok doświadczenia w teamach głównie lurk/anchor doświadczenie w officialach esea arrmy itp otwartość na feedback otwarty na testy. https://steamcommunity.com/id/argeen523 discord: argeen
4600 h
18 lat
Cała Polska

Szukam porzadnego teamu do wbijania elo

AWP, 2000 elo teraz i 2500 w peaku, napotkal mnie ostatnio nie przyjemny lose streak dlatego tak niskie elo i staty. Nie potrafie baitowac ani byc toksycznym dlatego nie nadaję się do soloq. Szukam jakiegoś spoko teamu do odrobienia elo i późniejszym graniu ARMY i pracców. Oczekuje również chęci do rozwoju gry indywidualnej i zespołowej, dużo treningów i rozmów. Będę dawać z siebie wszystko i się rozwijać. https://www.faceit.com/ru/players/sek1roxx
3060 h
16 lat
śląskie, Dębowiec k/Bielsko Białej
Ogłoszenia