2000 h
Staż w grze
15
Lat
2019-06-19 11:57:14

Poszukuję drużyny

Kontakt:
https://steamcommunity.com/id/fragzik

Witam. Mam na imię Kamil. Poszukuję drużyny która chce się prężnie rozwijać i cały czas nabierać nowego doświadczenia.

Coś o mnie:
-15 lat
-Sniper (ewentualnie Entry Fragger)
-Ogromne doświadczenie drużynowe
-2000h łącznie
-Czas na grę
-3lvl faceit
-Ranga nie gra dla mnie roli, bo nie gram mm ale mam aktualnie MG2 (Wiem i tak, że stać mnie na więcej)
-Zawsze gram do końca i jestem bardzo zaangażowany

Czego oczekuję:
-Serwer teamspeak
-Serwer do treningów
-Punktualność
-Treningi
-Sparingi
-Turnieje i Ligi
-Terminarz treningów (W jakie dni i w jakich godzinach)
-Pełne zaangażowanie
-No toxic No rage

Więcej priv Zapraszam :D
https://steamcommunity.com/id/fragzik

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

[LFT] Riffler/Entry

Cześć szukam stabilnej zorganizowanej drużyny nastawionej na regularne treningi rozwój oraz udział w lidze ESEA i turniejach Wiek: 18 lat FACEIT: Obecnie 2600 https://www.faceit.com/pl/players/jeZZZZyna Rola: terro - entry/riffler po ct mogę grać kotwice ale tą bardziej aktywna np. na mirage a, dust long itp. Dostępność: 7 dni w tygodniu od godziny 15:00 w górę Doświadczenie: Mam za sobą sporą ilość rozegranych pracców. Rozegrałem kilka sezonów essea bez większych sukcesow. Posiadam solidne zaplecze taktyczne i wiem jak funkcjonowania w drużynie. Co daje od siebie : Dobry mental nie poddaje się i gram do końca, ciągle staram się powiększać swoja wiedze i szukać nowych zagrywek, ciężko pracuje i chcę się ciągle rozwijać kontakt steam - https://steamcommunity.com/profiles/76561198395934815 faceit - https://www.faceit.com/pl/players/jeZZZZyna discord - jezynkaaaa
4600 h
18 lat
Cała Polska

Kabocha Team Poszukuje Graczy

Wymagania: Wiek 13–18 lat Znajomość Granatów Faceit LVL 1200 - 1800 Elo Kulturka Sprawny Mikrofon Aktywność i zaangażowanie Chęć nauki i gry zespołowej Oferujemy: Miłą atmosferę Regularne wspólne gry Możliwość rozwijania umiejętności Miejsce w rozwijającym się zespole Kontakt: kubixx0
Cała Polska

SNiper LFT

Cześć. Nazywam się Kamil i szukam druzyny która gra ESEA itp itd. Jestem ambitnym graczem który głownie gra AWP. Dostępny prawie cały czas. Obecnie 2300Elo a moj dotychczasowy peak to 2700. Posiadam takze doswiadczenie druzynowe
10000 h
21 lat
Cała Polska

[LFT] Riffler/Entry

Mam 15 lat 3000h w cs2 obecnie 2022elo peak 2239elo na faceit mam 22avg. Steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561199445910013/ Faceit:https://www.faceit.com/pl/players/PatitiPeek Discord: patitipeek
3000 h
15 lat
Cała Polska
Ogłoszenia