1200 h
Staż w grze
20
Lat
2019-06-22 00:15:58

Poszukuję teamu

Witam poszukuje teamu.
Moja ranga na chwile obecną to g3 lecz chcę się starać o wbicie globala szuka osób o podobnym poziomie umiejętności do mnie.
Wiek osób w drużynie nie gra jakiejś dużej roli.
Chciał bym aby team czuł potrzebę ciągłego rozwoju wspólne treningi, wymyślanie jakiś taktyk jak i pomysły na indywidualny trening.
Nie jestem graczem co łatwo się poddaje i wiem żeby coś osiągnąć potrzeba czasu i zgrania drużynowego również nie jestem graczem toksycznym potrafię coś wymyślić na zagranie rundy.
Godziny od których bym mógł grać to od poniedziałku do piątku to tak od 18 lub 19 a w weekendy to godziny były by do ustalenia.

O kontakt proszę tutaj luba na steam
https://steamcommunity.com/id/prawilnygracz/

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

[LFT] Riffler/Entry

Cześć szukam stabilnej zorganizowanej drużyny nastawionej na regularne treningi rozwój oraz udział w lidze ESEA i turniejach Wiek: 18 lat FACEIT: Obecnie 2600 https://www.faceit.com/pl/players/jeZZZZyna Rola: terro - entry/riffler po ct mogę grać kotwice ale tą bardziej aktywna np. na mirage a, dust long itp. Dostępność: 7 dni w tygodniu od godziny 15:00 w górę Doświadczenie: Mam za sobą sporą ilość rozegranych pracców. Rozegrałem kilka sezonów essea bez większych sukcesow. Posiadam solidne zaplecze taktyczne i wiem jak funkcjonowania w drużynie. Co daje od siebie : Dobry mental nie poddaje się i gram do końca, ciągle staram się powiększać swoja wiedze i szukać nowych zagrywek, ciężko pracuje i chcę się ciągle rozwijać kontakt steam - https://steamcommunity.com/profiles/76561198395934815 faceit - https://www.faceit.com/pl/players/jeZZZZyna discord - jezynkaaaa
4600 h
18 lat
Cała Polska

Kabocha Team Poszukuje Graczy

Wymagania: Wiek 13–18 lat Znajomość Granatów Faceit LVL 1200 - 1800 Elo Kulturka Sprawny Mikrofon Aktywność i zaangażowanie Chęć nauki i gry zespołowej Oferujemy: Miłą atmosferę Regularne wspólne gry Możliwość rozwijania umiejętności Miejsce w rozwijającym się zespole Kontakt: kubixx0
Cała Polska

SNiper LFT

Cześć. Nazywam się Kamil i szukam druzyny która gra ESEA itp itd. Jestem ambitnym graczem który głownie gra AWP. Dostępny prawie cały czas. Obecnie 2300Elo a moj dotychczasowy peak to 2700. Posiadam takze doswiadczenie druzynowe
10000 h
21 lat
Cała Polska

[LFT] Riffler/Entry

Mam 15 lat 3000h w cs2 obecnie 2022elo peak 2239elo na faceit mam 22avg. Steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561199445910013/ Faceit:https://www.faceit.com/pl/players/PatitiPeek Discord: patitipeek
3000 h
15 lat
Cała Polska
Ogłoszenia