800 h
Staż w grze
2019-07-29 12:04:16

Szukam teamu na poziomie

Witam. Poszukuję teamu z województwa Lubelskiego, bądź z okolic. Chciałbym aby team spełniał moje wymagania podane poniżej:

Wiek 14+

Chęć rozwijania się (np. lany, bootcampy itd.)

Treningi z taktykami

Trener jeżeli jest taka możliwość

Poziom - HIGH/HIGH+

Duże zaangażowanie oraz częste granie :)

Coś o mnie: 15 yo, 800h (na dwóch kontach, miałem inne ale kilka lat temu), gram na poziomie dmg+ (high/high+), słucham się innych, brak toxicu

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia
Ogłoszenia