trupek012
Kraków, małopolskie
19
Lat
2019-08-18 20:40:39

Zabawa w prosów

Tak... mam silvera. Za to przed przerwą i przed kadencją młodszego brata surfowałem po goldach. Prosi niech będą prosami, globale globalami. U mnie ranga niech jest jaka chce, już mnie tam w oczy nie żądli. Moim celem jest luźna, zespołowa gra z wykorzystaniem strategii podglądniętych z dem arcymistrzów cs-a. W grę wchodzi masterowanie map, boosty, nejdy, strategie, choć gra raczej niedzielna. Nie musimy być wielcy, ważne że tak będziemy się czuli. Szukam osób w moim wieku to jest ok. 19 lat, po pierwszym roku studiów. Interesuję się filmem, literaturą, rapem, headshotami, psychologią.
Oto mój steam - DillEr AIM+WH:
https://steamcommunity.com/profiles/76561198305379289
FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100004764514157

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

Kabocha Team Poszukuje Graczy

Wymagania: Wiek 13–18 lat Znajomość Granatów Faceit LVL 1200 - 1800 Elo Kulturka Sprawny Mikrofon Aktywność i zaangażowanie Chęć nauki i gry zespołowej Oferujemy: Miłą atmosferę Regularne wspólne gry Możliwość rozwijania umiejętności Miejsce w rozwijającym się zespole Kontakt: kubixx0
Cała Polska

Riffler 9lvl dołączy do czwórki

https://www.faceit.com/pl/players/eliasxsss Poziomowo szukam czegoś podobnego najlepiej 9+ lvl. Nie dołączam do szóstek,siódemek chyba że w składzie jest jakaś jedna wyjątkowa Jestem rifflerem z pomysłami i doświadczeniem wystarczającym by wprowadzić świeżość i firepower. Szukam ekipki do przyszłego esea. Rozwijam się, oglądam demka i trenuje indywidualnie. Nie szukam składów w budowie. Kontakt: elias.sxx
5000 h
24 lat
Cała Polska

LFT 3327 elo 18 lat

3327elo peak top 1000 18 lat wiecej dc: 81fonsi
Cała Polska

LFT cs2

Siema, mam 16 lat i szukam stałego teamu do CS2. Aktualnie mam 1990 ELO Premier (peak 2200), posiadam około 4000h w grze. Preferuję rolę star playera, ale mogę również grać na AWP. Jestem dostępny codziennie w godzinach 18:00–23:00. Szukam składu nastawionego na rozwój, regularne treningi i dobrą atmosferę. O mnie: 16 lat 1990 ELO Premier (peak 2200) 4000h w CS wysokie doswiadczenie teamowe umiejętnosc dopasowania sie do drużyny aktywny codziennie 18:00–23:00 dobra komunikacja brak toksyczności duża chęć rozwoju Szukam ambitnej drużyny, która chce regularnie grać i rozwijać się jako zespół oraz rowniez gra na powaznie a nie dla zabawy bo nie szukam teamu na pare dni tylko na dluzszy okres zainteresowanych zapraszam dc; osa_1337 NIE ODPISUJE NA GAMPRE
Cała Polska
Ogłoszenia