2000 h
Staż w grze
18
Lat
2019-08-20 04:05:07

Szukamy Teamu (2osoby)

Witam, wraz ze znajomym szukamy teamu do MM/Faceit. Poszukujemy teamu w którym będzie można grać bez spiny w przyjemniej atmosferze. Co do pozycji to możemy grać na każdej pozycji oprócz IGL, nasze rangi przed przerwą były w okolicy LE i 6lvl na Faceicie.
-
Moje Nowe konto: https://steamcommunity.com/profiles/76561198983007904/
-
Konto kolegi: https://steamcommunity.com/id/312674120407129805663429
-
Preferujemy Discorda (nie używamy TS'a)
-
Screeny ostatnio rozegranych meczy (przeciwnicy MG2-DMG):
-
http://www.mediafire.com/view/v4mc5u6nt19gtmf/image.png
-
http://www.mediafire.com/view/732hbch7xdquk1k/image(2).png
-
http://www.mediafire.com/view/a5j6nu7ti6x687n/image(3).png
-
Kontakt przez steam lub przez dc wybierzcie sobie:
???? Bill Cyfer ????#6999
Xylos#8821

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

Kabocha Team Poszukuje Graczy

Wymagania: Wiek 13–18 lat Znajomość Granatów Faceit LVL 1200 - 1800 Elo Kulturka Sprawny Mikrofon Aktywność i zaangażowanie Chęć nauki i gry zespołowej Oferujemy: Miłą atmosferę Regularne wspólne gry Możliwość rozwijania umiejętności Miejsce w rozwijającym się zespole Kontakt: kubixx0
Cała Polska

Riffler 9lvl dołączy do czwórki

https://www.faceit.com/pl/players/eliasxsss Poziomowo szukam czegoś podobnego najlepiej 9+ lvl. Nie dołączam do szóstek,siódemek chyba że w składzie jest jakaś jedna wyjątkowa Jestem rifflerem z pomysłami i doświadczeniem wystarczającym by wprowadzić świeżość i firepower. Szukam ekipki do przyszłego esea. Rozwijam się, oglądam demka i trenuje indywidualnie. Nie szukam składów w budowie. Kontakt: elias.sxx
5000 h
24 lat
Cała Polska

LFT 3327 elo 18 lat

3327elo peak top 1000 18 lat wiecej dc: 81fonsi
Cała Polska

LFT cs2

Siema, mam 16 lat i szukam stałego teamu do CS2. Aktualnie mam 1990 ELO Premier (peak 2200), posiadam około 4000h w grze. Preferuję rolę star playera, ale mogę również grać na AWP. Jestem dostępny codziennie w godzinach 18:00–23:00. Szukam składu nastawionego na rozwój, regularne treningi i dobrą atmosferę. O mnie: 16 lat 1990 ELO Premier (peak 2200) 4000h w CS wysokie doswiadczenie teamowe umiejętnosc dopasowania sie do drużyny aktywny codziennie 18:00–23:00 dobra komunikacja brak toksyczności duża chęć rozwoju Szukam ambitnej drużyny, która chce regularnie grać i rozwijać się jako zespół oraz rowniez gra na powaznie a nie dla zabawy bo nie szukam teamu na pare dni tylko na dluzszy okres zainteresowanych zapraszam dc; osa_1337 NIE ODPISUJE NA GAMPRE
Cała Polska
Ogłoszenia