1800 h
Staż w grze
13
Lat
2019-08-30 18:14:42

Szukam ludzi do teamu...

poszukuje osób ktorzy: maja czas na granie, posiadają ts3 (jak najlepiej), ranga do g1/g2, znają dobrze smoke'i na wielu mapach, znają mapy,miejscowki itd. wiek od 11 do 14 lat, mikro, madrze graja. no i to wszystko ja mam s6

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia
Ogłoszenia