1000 h
Staż w grze
16
Lat
2019-09-27 23:57:15

Rekrutacja do drużyny Black~Tigers

*Black~Tigers* to nowo powstała drużyna e-sportowa, która dąży do jak największych osiągnięć na arenie CS:GO.

Szukamy poważnych graczy na wysokim poziomie, myślących o graniu w przyszłości na profesjonalnej arenie CS:GO.
Poszukiwane rangi:

DMG / LE / LEM / SMFC / GE

OFERUJEMY:
> Partnerów / sponsorów (w przyszłości)
> Miłą atmosferę
> Doświadczenie
> Server Discord i TS
> Turnieje/treningi/sparingi
> I wiele więcej....

Regulamin *Black~Tigers*:
1. Członkowie teamu mają obowiązek stosowania się do regulaminu!
2. Nie obrażamy swoich!
3. Nie obrażamy przeciwników.
4. Zero krzyku!
5. Tylko info.
6. Zero grefieng'u, hax'ów, aimbot'ów, wallhack'a.
7. Chęć gry, minimum 3 dni w tygodniu
8. Gramy z zaangażowaniem.
9. Słuchamy się, wykonujemy polecenia igla oraz trenera.
10. Stawiamy się na treningi.
11. Gramy matchmaking'i z drużyną!
12. Nie zmieniamy loga! Mamy ustawione cały czas logo teamu. Reprezentujemy godnie swój team!
13. Konto z prime!
14. Nie wychodzimy z meczów!
15. Udzielamy się na grupach naszego teamu

KONTAKT:
STEAM- https://steamcommunity.com/profiles/76561198836043396
FB- Mateusz Bojanowicz

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

lft 3200 peak entry/riff

siema szukam druzyny esea IM/MAIN 18 lat entry 3200elo peak exp 2x im 2x entry wiecej steam https://steamcommunity.com/id/Jnwskyyy/
7000 h
18 lat
Cała Polska

Szukam ambitnego teamu do turniejów + Faceit

Cześć, mam 19 lat i poszukuję stabilnego, ambitnego zespołu, z którym będziemy grali regularnie turnieje (online/offline) oraz wbijali wysoki poziom Faceit (aktualnie celuje w 3k elo mam 2150) Moja rola: Głównie Support, bardzo dobrze czuję się w tej roli. Moje pozycje na mapach: Mirage → Short Ancient → B Anubis → B Inferno → B Overpass → A/B Cache → A Nuke → Outside Szukam drużyny, która: -ma jasne cele i chce się rozwijać, -gra regularnie (minimum 4-5 treningów + mecze w tygodniu), -podchodzi poważnie do grindu, -komunikuje się po polsku i na luzie, ale z głową. Ja sam jestem zdyscyplinowany, nie dramatyzuję, szybko się uczę i bardzo chcę się rozwijać. Gram po to, żeby kiedyś realnie powalczyć o wyższe poziomy. Jeśli macie skład lub budujecie jeden i szukacie właśnie supporta — piszcie na priv/Discord. Chętnie zagram trial. Wiek: 19 lat Czekam na wiadomość dc: rui_valorant faceit: https://www.faceit.com/pl/players/Dav_Martinez steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199648160724/
8000 h
19 lat
świętokrzyskie

faceit

cześć szukam kogoś kto ma znajomego w adm faceit i pomoże mi rozwiązać problem bałagam!!!!
Cała Polska

[LFT] AWPer / Sniper | 3k+ FACEIT ELO | LAN Experience | ESEA

Entry 11-3 Szukam drużyny z ambitnym podejściem do gry, regularnymi treningami oraz udziałem w ligach i turniejach. O mnie: AWPer / Sniper 3000+ FACEIT ELO Doświadczenie LAN Arrmy Rising – 3-4 miejsce ESEA Entry – bilans 11-3 w poprzednim sezonie Duża dostępność Dobre zrozumienie gry drużynowej Nastawienie na rozwój i długoterminową współpracę Szukam zespołu zorganizowanego, aktywnego i nastawionego na grę ligową, kwalifikacje oraz turnieje LAN. Kontakt: Discord: Szakei FACEIT: https://www.faceit.com/en/players/Szakei Steam: https://steamcommunity.com/id/Szakei/
Cała Polska
Ogłoszenia