✕
Turnieje
Ogłoszenia
Forum
Sparing
Ranking
Sklep
Zaloguj się
☰
DyguL
1300 h
Staż w grze
17
Lat
2019-11-21 22:17:20
Szukam teamu
Szukam drużyny do grania, ranga Mg1
Napisz wiadomość
Podobne ogłoszenia
Przeglądaj podobne ogłoszenia
Facio
28.06.26
3 osoby do grania premier
Szukamy 3 osób do grania trybu premier. Wymagania: -Punkty najlepiej 16k+ -wiek 18+ -discord kontakt discord:faciooo steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561199104747763/
Cała Polska
MAJDER
27.06.26
LFT SNIPER/RIFFLE 3K ELO+
siemaa, rozwazam powrot do gierki i pogralbym cos bardziej na powaznie szukam ludzi z ktorymi moglbym regularnie trenowac i praccowac zeby sie odrdzewic w cs 2 nie grywalem duzo 2,8k elo, 3k peak cs go 3,7k elo peak 22yo najchetniej na AWP ale moge sie dopasowac przed dodaniem zostaw komentarz pod profilem (mam sporo zapro od botow) https://www.faceit.com/en/players/MAJDER- https://steamcommunity.com/profiles/76561198298220008/
8500 h
22 lat
małopolskie
Jasieniek
27.06.26
LFT ANCHOR/SUPPORT
Siema, jestem Janek i szukam drużyny grającej w ESEA i innych turniejach. Chciałbym się zaangażować w projekt długoterminowy do drużyny z ambicjami i poważnym podejściem do treningów itp. Jestem dostępny codziennie o prawie każdej porze, która będzie ustalona. Aktualnie 2100 elo Faceit w peaku 2700. Doświadczenie drużynowe mam tylko jako stand-in, ale szybko się uczę i mam ambicje na improve. kontakt discord: jasieniek
5000 h
20 lat
Cała Polska
grimrp123
27.06.26
LFT 3000 elo
Szukam lub stworze drużynę Pozycje: riffler, anchor albo IGL Po więcej informacji zapraszam na kontakt: https://steamcommunity.com/id/grimrp/
Cała Polska
Zobacz więcej podobnych ogłoszeń
Ogłoszenia
Gracze
Drużyny
Inne gry