1800 h
Staż w grze
18
Lat
2019-12-30 19:19:21

Expel Gaming poszukuje graczy do drugiej dywizji CS: GO

Organizacja EXPEL GAMING poszukuje czterech zawodników do drugiej drużyny CS: GO -> HIGH

Witam, jestem założycielem organizacji E-Sportowej o nazwie EXPEL Gaming, poszukujemy kolejnych utalentowanych i pełnych siebie zawodników, kiedy otwieraliśmy rekrutację do pierwszej drużyny, kiedy to powstawaliśmy otrzymaliśmy 46 zgłoszeń, liczymy na takie samo zainteresowanie.

Coś o naszej organizacji:
Organizacja powstała dnia 05-06-2019. Po osiągnięciach pierwszej drużyny, postanowiliśmy założyć drugą drużynę CS: GO w naszej organizacji, gdzie planujemy by stała się ona doskonałym zespołem, takim jak pierwsza drużyna. Nie będzie u nas w organizacji podziałów na lepszą drużynę i gorszą.

Nasze wymagania:
> Minimum 18 lat.
> Osoba zamieszkała w którymś z podanych województw: Śląskie*, Małopolskie, Opolskie.
> Więcej niż 1800 godzin.
> LVL Faceit +4.
> Dostępność na turnieje ONLINE i OFFLINE.
> Czas na grę i zaangażowanie w życie drużyny.

Oferujemy:
> Własne serwery CS: GO. (posiadamy 3).
> Własny teamspeak.
> Własny fanpage i grafiki.
> Częste wyjazdy do Gaming Room Gamedot Rybnik, by zdobywać większego doświadczenia.
> Miłą i przyjazną atmosferę.
> Opłacane turnieje.
> Koszulki drużynowe (można je zobaczyć na naszym fanpage od 31.12.2019 godziny 18:00)
> Przy dobrych wynikach kontrakty tak jak w pierwszym zespole.

Wszystkie zgłoszenia prosimy wysyłać w wiadomości prywatnej na steam naszego CEO, jak i kapitana:
https://steamcommunity.com/id/Saguares/
Lub w wiadomości prywatnej na fanpage Expel Gaming, gdzie prosimy napisać, że zobaczył Pan/ Pani ogłoszenie na stronie internetowej gampre: https://www.facebook.com/expelgaming/

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Pozdrawiamy EXPEL! ♥

* Gracze z województwa Śląskiego mają pierwszeństwo w trakcie naboru.

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

Sniper LFT

18 Lat 2532 elo spore doswiadczenie druzynowe jak i czas na gre dc: kacpelek_
Cała Polska

duo premki 1800 elo+

siemanko mam 1800 elo szukam osoby napalonej na dyszke, badz po wiecej niz dyszke jp 100% kontakt dc: 2174153x0
2400 h
Cała Polska

? REKRUTACJA DO PEST ESPORT – CS2 ?

? REKRUTACJA DO PEST ESPORT – CS2 ? Masz ambicje, chcesz rozwijać swoje umiejętności i rywalizować na poziomie? To właśnie Ciebie szukamy! ? Organizacja PEST ESPORT otwiera rekrutację do swojej dywizji Counter-Strike 2! ✅ Kogo szukamy? • Graczy zaangażowanych i zmotywowanych do rozwoju • Osób potrafiących współpracować w zespole • Zawodników z kulturą osobistą i dobrą komunikacją • Graczy gotowych regularnie uczestniczyć w treningach i turniejach • Każda rola mile widziana (IGL, Entry, Support, Lurker, AWP) • Wiek nie gra roli lecz jezeli im młodszy tym lepiej prócz igla • Graczy z doswiadczeniem na poziomie esea intermediate/main ewentualnie entry lecz z doświadczeniem dużym ? Oferujemy: • Profesjonalne i przyjazne środowisko do rozwoju • Regularne treningi, sparingi i analizy meczów • Udział w ligach oraz turniejach online • Wsparcie organizacyjne i promocyjne • Możliwość budowania swojej marki pod szyldem CSA PEST ESPORT • Serwer do treningów I inne rzeczy które z czasem i z wynikami będą robione. ? Jeśli chcesz wejść na wyższy poziom i reprezentować nasze barwy na serwerach CS2, zgłoś się już dziś! ? Kontakt: Discord: damex_21 MOŻNA PRZYJŚĆ ZE SWOJĄ PIĄTKĄ GRACZY TEZ SPRAWDZIMY WAS
10000 h
26 lat
Cała Polska

LFT

2400h 7lvl fc lurker, riffler, second caller(wcześniej jeszcze igl) dużo wolnego czasu znajomość utila steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199222944167/ kontakt dc: michalkrzak._23183
2400 h
16 lat
Cała Polska
Ogłoszenia