3 lvl faceit

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

Rekrutacja do drużyny TEAM EAGLES

Akademia TEAM EAGLES szuka graczy do akademi Wymagamy - 14 Lat+ - 4 LVL FACEIT + - Dostępność do gry nie przerwanie od 18:00 do 23 w tygodniu i min. 4h w weekend 500h+ -są wyjątki - Stabilne i dobre łącze oraz sprzęt - Umiejętność przyjmowania krytyki - Chęć rozwoju i próby powalczenia o coś - Szybka i dokładna komunikacja - Nastawienie do rywalizacji - Duży zapał do gry (Jeżeli poddajesz się po jednym przegranym meczu to nie traćmy naszego i twojego czasu) - Zaangażowanie w rozwój drużyny - Brak toksycznego nastawienia - Punktualność (Umawiamy się na daną godzinę to jesteś) - Odpowiedzialność - Brak blokad na platformach - Posiadanie TS3,DISCORD,FACEIT,ARRMY kontakt discord: trela666

Pozytywny człowiek który znajdzie czas na gierki

Witam mam 1700h w csie 18klo na premierze narazie nie gram faceitow bo mam z nim problem jak ogarne konto to moge grać miałem 6lvl kiedys jak grałem faceit potem miałem przerwe i teraz jak wróciłem to mam problem z kontem więc narazie moge grac tylko premiery
1700 h
18 lat
podlaskie, Białystok

Riffle szuka zespołu

jestem ambitnym i otwartym na rozwój zawodnikiem moim zdaniem kompletnym. Nastawiony na grę zespołową i wygrywanie turniejów oraz gra w ligach. faceit lvl7