1500 h
Staż w grze
15
Lat
2018-05-28 19:22:23

Poszukiwany sniper

Witam! Jestem jednym z członków organizacji "Varcall Team". Nasza organizacja obecnie posiada dwie dywizje do CS:GO (VT Red oraz VT Green). Posiadamy własny TS3, który jest również głównym sponsorem naszej organizacji. Oprócz tego, posiadamy wiele współprac z innymi drużynami, forami, stronami i firmami, które pomagają nam i zawodnikom się rozwijać. W naszej organizacji posiadamy również trenera oraz coacha, którzy mają duży staż w tym co robią. Post dotyczy poszukiwania zawodnika do składu VT Red.

Jeżeli chodzi o drużynę, to nie jesteśmy amatorami i mamy postawione swoje cele, które realizujemy. Nie jesteśmy toksyczni i nie wyzywamy. Każdy z zawodników posiada długi staż drużynowy, nabyty w innych drużynach oraz organizacjach, a także staż turniejowy i lanowy. Jesteśmy punktualni, wywiązujemy się z powierzonych nam zadań oraz celów, nigdy nie odpuszczamy (nawet po porażce) oraz jesteśmy otwarci na nowe osoby. Szukamy SNIPERA, który ma duże doświadczenie teamowe, oraz umie "OBCHODZIĆ" się z tą bronią!

Czego oczekujemy?
☞ Wiek: Minimum 15 lat;
☞ Ranga: Minimum „LEM” (CS:GO), oraz 5 level FaceIt;
☞ Staż: Powyżej 1500 godzin;
☞ Posiadanie TeamSpeak3 oraz sprawnego i dobrego sprzętu komputerowego oraz audio;
☞ Znajomość miejscówek i granatów na mapach z obecnej rotacji;
☞ Dobre Komunikowanie się, Bez Spin, Bez Płaczu, z Poczuciem Humoru, No Toxic;
☞ Szybkie i Dokładne Info;
☞ Skupienie się w Grze na 101%;
☞ Dużo czasu na wspólną grę, oraz treningi i inne spotkania drużynowe;
☞ Umiejętności poniesienia porażki po przegranym meczu;
☞ Umiejętności słuchania innych, oraz mówienia innym co mogą zrobić lepiej;
☞ Tolerancyjność, Punktualność oraz Ambitność;
★ ☞ Ogromnego zaangażowania się w "Życie" Drużyny!

Co oferujemy?
☞ Własny TS3;
☞ Treningi drużynowe pod okiem trenera i coacha;
☞ W przyszłości wspólne wyjazdy na lany i bootcampy;
☞ Pełne zaangażowanie w drużynę;
☞ Wszelką pomoc, dla zawodnika z drużyny oraz wyrozumiałość;
☞ Turnieje oraz sparingi z innymi drużynami;
☞ Fanpage, grupę na steam, avatar oraz kanał na youtube;
☞ Własne taktyki przygotowane pod drużynę;
☞ Współprace z innymi, oraz wymiany i treningi z innymi drużynami;
☞ Możliwość rozwoju;
☞ Profesjonalizm, bez obijania w bawełnę;
★☞ Wspólne analizy gry, wzajemne wsparcie i duże zaangażowanie ze strony drużyny i organizacji!

Kontakt(najlepiej tylko poprzez steam);
https://steamcommunity.com/id/rubeniol/

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

Stała 4 szuka ostatniego zawodnika do drużyny

Szukamy 5 zawodnika do Teamu na pozycje kotwicy/supporta. W skrócie jesteśmy zgraną 4 która gra ze sobą regularnie od dawna, jesteśmy nastawienii na rozwój i granie w różnych turniejach i ligach takich jak esea, amry itp.. Wymagamy: -Zaangażowanie -Komunikatywność -Czas na gre i regularne treningi - Faceit lv 10 najlepiej 2500+ Oferujemy: -Serwer do ćwiczeń -Własny ts/dc (dc do analizy demek) - Przyjazną atmosferę -Zaangażowanie i nastawienie na rozwój Kontakt: DC: -majkY_CS Faceit: https://www.faceit.com/pl/players/-majkY Steam: https://steamcommunity.com/id/labadaba123323232/
5000 h
18 lat
Cała Polska

Poszukujemy Star Playera

Poszukujemy Star playera na aktywne pozycje max 17 lat doswiadczenie teamowe min 2300 elo zaineteresowany? pv discord: rendyski.
Cała Polska

Szukamy jednej osoby do turnieju logitech jutro o 18

Jedna osoba potrzebna do grania jutro o 18 turnieju, do wygrania za 1 miejsce jest 5 myszek Superlight 2, za drugie klawiatura g pro x a za trzecie sluchawki, +-2000 elo
Cała Polska

EL kogutos dalej szuka 2 graczy

? EL Kogutos poszukuje graczy do składu! ? Szukamy osób z minimum Faceit Level 5 (czasami rozważymy również Level 4). Wyższe levele są oczywiście mile widziane. Dla przykładu, ja sam mam Level 5. (jak narazie ekipa for fun jeden ma prawie 4 jeden spadł do 7) Aktualnie potrzebujemy 2 graczy Role są jeszcze do ustalenia i możemy je dopasować pod skład. Na początek gramy głównie Faceity by sie ogarc, ale jeśli zgłoszą się osoby z wyższymi rangami i wszystko dobrze się zgra, możliwe będą dalsze plany i rozwój projektu. ? Wszystkie mecze będą streamowane na: • Twitch: elgryfos • Kick: elgryfos Jeżeli ktoś również streamuje lub chciałby tworzyć content razem z nami, będzie to dodatkowy atut. ? Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na Discordzie: https://discord.gg/ycY8JjMC Mój nick na serwerze: Elgryfos Dołącz i zbudujmy razem solidny skład! ?
500 h
18 lat
Cała Polska
Ogłoszenia