1000 h
Staż w grze
17
Lat
2018-05-29 23:01:02

Nowa drużyna szuka!!!!

Witam założyłem team ponieważ mam dosyć gry solo i przegrywanie przez kogoś ważne mecze. Zrobiłem team nie na 2 tygodnie tylko na dłużej. Na początek aby się zgrać proponuje grę PvPro i Faceit (mm lepiej grać i uczyć się na server 128tick, ale zawsze będziemy mogli zagrać kilka MM).

Po takim małym ogłoszeniu napiszę co oczekuje od graczy:
*Wiek myślę że od 17+ (mogę zrobić wyjątki ale nie zawsze)
*Ranga od Le + lvl faceit 1+ (ja mam 2 lvl)
*Trochę czasu na grę
*TS mikro itd.
*Ilosc godzin myślę że od 1000+

Co mogę zaoferować:
*Duże zaangażowanie z mojej strony
*Jeżeli coś wypali załatwię sever TS i treningowy w cs
*Funpage będzie jak zaczniemy już lepiej grać
*Własnego grafika
*Radość z gry
*Zdobywanie doświadczenia gry

Jeżeli jesteś zainteresowany pisz na PW STEAM !https://steamcommunity.com/id/pokrzxxx/

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

Stała 4 szuka ostatniego zawodnika do drużyny

Szukamy 5 zawodnika do Teamu na pozycje kotwicy/supporta. W skrócie jesteśmy zgraną 4 która gra ze sobą regularnie od dawna, jesteśmy nastawienii na rozwój i granie w różnych turniejach i ligach takich jak esea, amry itp.. Wymagamy: -Zaangażowanie -Komunikatywność -Czas na gre i regularne treningi - Faceit lv 10 najlepiej 2500+ Oferujemy: -Serwer do ćwiczeń -Własny ts/dc (dc do analizy demek) - Przyjazną atmosferę -Zaangażowanie i nastawienie na rozwój Kontakt: DC: -majkY_CS Faceit: https://www.faceit.com/pl/players/-majkY Steam: https://steamcommunity.com/id/labadaba123323232/
5000 h
18 lat
Cała Polska

Poszukujemy Star Playera

Poszukujemy Star playera na aktywne pozycje max 17 lat doswiadczenie teamowe min 2300 elo zaineteresowany? pv discord: rendyski.
Cała Polska

Szukamy jednej osoby do turnieju logitech jutro o 18

Jedna osoba potrzebna do grania jutro o 18 turnieju, do wygrania za 1 miejsce jest 5 myszek Superlight 2, za drugie klawiatura g pro x a za trzecie sluchawki, +-2000 elo
Cała Polska

EL kogutos dalej szuka 2 graczy

? EL Kogutos poszukuje graczy do składu! ? Szukamy osób z minimum Faceit Level 5 (czasami rozważymy również Level 4). Wyższe levele są oczywiście mile widziane. Dla przykładu, ja sam mam Level 5. (jak narazie ekipa for fun jeden ma prawie 4 jeden spadł do 7) Aktualnie potrzebujemy 2 graczy Role są jeszcze do ustalenia i możemy je dopasować pod skład. Na początek gramy głównie Faceity by sie ogarc, ale jeśli zgłoszą się osoby z wyższymi rangami i wszystko dobrze się zgra, możliwe będą dalsze plany i rozwój projektu. ? Wszystkie mecze będą streamowane na: • Twitch: elgryfos • Kick: elgryfos Jeżeli ktoś również streamuje lub chciałby tworzyć content razem z nami, będzie to dodatkowy atut. ? Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na Discordzie: https://discord.gg/ycY8JjMC Mój nick na serwerze: Elgryfos Dołącz i zbudujmy razem solidny skład! ?
500 h
18 lat
Cała Polska
Ogłoszenia