HaXxXiK
Skierniewice, łódzkie
3600 h
Staż w grze
20
Lat
2021-07-07 02:36:12

Szukam Organizacji/Tramu CSGO.

Witam,
Tak jak w tytule, szukam organizacji bądź teamu (jak zwał tak zwał) w CSGO.

Coś o mnie:
- Lat 20
- Prawie 3600h na głównym koncie.
- Przed chwilą spadek z 10 lvla, natomiast faceity grałem "odświętnie", w większości SOLO więc w żaden sposób nie odzwierciedla to moich umiejętności. W lidze "Arrmy" czy na PCW, z obecną drużyną bez problemu potrafiłem poradzić sobie na ludzi z 2500 elo i wyżej.
- Duże doświadczenie drużynowe, dla osób zainteresowanych cały "przebieg" mojej amatorksiej kariery mogę przybliżyć na pw.
- Czas głównie w godzinach wieczornych 18-19.
- Riffler, od biedy 2nd AWP
- FanPage na FB z ponad 700 polubieniami (niezłe zasięgi) więc dla organizacji też w miarę fajna promocja.

Czego oczekuję ?
- Zarządu organizacji na poziomie, nieogarniętym "CEO" lat 15 podziękuję.
- Rozgrywania lig, turniejów typu ARRMY, ESEA etc.
- AVG elo drużyny chociaż na poziomie 2200-2300.
- Treningów minimum 4 razy tygodniowo
- IGLa potrafiącego poprowadzić grę.

Chętnie stawię się na testy, kontakt steam (tam również podane są moje social media)
https://steamcommunity.com/profiles/76561198189385277/

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

Kabocha Team Poszukuje Graczy

Wymagania: Wiek 13–18 lat Znajomość Granatów Faceit LVL 1200 - 1800 Elo Kulturka Sprawny Mikrofon Aktywność i zaangażowanie Chęć nauki i gry zespołowej Oferujemy: Miłą atmosferę Regularne wspólne gry Możliwość rozwijania umiejętności Miejsce w rozwijającym się zespole Kontakt: kubixx0
Cała Polska

Riffler 9lvl dołączy do czwórki

https://www.faceit.com/pl/players/eliasxsss Poziomowo szukam czegoś podobnego najlepiej 9+ lvl. Nie dołączam do szóstek,siódemek chyba że w składzie jest jakaś jedna wyjątkowa Jestem rifflerem z pomysłami i doświadczeniem wystarczającym by wprowadzić świeżość i firepower. Szukam ekipki do przyszłego esea. Rozwijam się, oglądam demka i trenuje indywidualnie. Nie szukam składów w budowie. Kontakt: elias.sxx
5000 h
24 lat
Cała Polska

LFT 3327 elo 18 lat

3327elo peak top 1000 18 lat wiecej dc: 81fonsi
Cała Polska

LFT cs2

Siema, mam 16 lat i szukam stałego teamu do CS2. Aktualnie mam 1990 ELO Premier (peak 2200), posiadam około 4000h w grze. Preferuję rolę star playera, ale mogę również grać na AWP. Jestem dostępny codziennie w godzinach 18:00–23:00. Szukam składu nastawionego na rozwój, regularne treningi i dobrą atmosferę. O mnie: 16 lat 1990 ELO Premier (peak 2200) 4000h w CS wysokie doswiadczenie teamowe umiejętnosc dopasowania sie do drużyny aktywny codziennie 18:00–23:00 dobra komunikacja brak toksyczności duża chęć rozwoju Szukam ambitnej drużyny, która chce regularnie grać i rozwijać się jako zespół oraz rowniez gra na powaznie a nie dla zabawy bo nie szukam teamu na pare dni tylko na dluzszy okres zainteresowanych zapraszam dc; osa_1337 NIE ODPISUJE NA GAMPRE
Cała Polska
Ogłoszenia