500 h
Staż w grze
15
Lat
2021-07-14 00:24:37

Team PlayingShot szuka ludzi!

Team PlayingShot szuka zawodnika !
Witam, Jak widzicie nasz Team poszukuje chętnych do gry członków do Teamu.
Poszukujemy ludzi po mutacji oraz minimalna ranga to gold 1 szukamy osób no toxic więc jak jesteś toxic oraz nie spełniasz wymagań to nawet nie pisz.

wymaganie:
-czas w grze: minimum 500h
-ranga: gold nova 1 do mg I
-wiek: minimum 15 lat
-posiadanie komunikatora Discord
-myślenie podczas gry oraz skupienie
-znajomość map (mirage, inferno, dust2,)
-nie byc toxic
-Posiadanie statusu Prime

oferujemy:
-miłą atmosferę podczas gry
-dobrą zabawę
-ekipę do gry
-serwer na discordzie
-wiele dobrych akcji oraz wygranych ;)

jeśli jesteś zainteresowany zaproś mnie na discordzie i tam porozmawiamy o szczegółach.
BASTEK#6161

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

Stała 4 szuka ostatniego zawodnika do drużyny

Szukamy 5 zawodnika do Teamu na pozycje kotwicy/supporta. W skrócie jesteśmy zgraną 4 która gra ze sobą regularnie od dawna, jesteśmy nastawienii na rozwój i granie w różnych turniejach i ligach takich jak esea, amry itp.. Wymagamy: -Zaangażowanie -Komunikatywność -Czas na gre i regularne treningi - Faceit lv 10 najlepiej 2500+ Oferujemy: -Serwer do ćwiczeń -Własny ts/dc (dc do analizy demek) - Przyjazną atmosferę -Zaangażowanie i nastawienie na rozwój Kontakt: DC: -majkY_CS Faceit: https://www.faceit.com/pl/players/-majkY Steam: https://steamcommunity.com/id/labadaba123323232/
5000 h
18 lat
Cała Polska

Poszukujemy Star Playera

Poszukujemy Star playera na aktywne pozycje max 17 lat doswiadczenie teamowe min 2300 elo zaineteresowany? pv discord: rendyski.
Cała Polska

Szukamy jednej osoby do turnieju logitech jutro o 18

Jedna osoba potrzebna do grania jutro o 18 turnieju, do wygrania za 1 miejsce jest 5 myszek Superlight 2, za drugie klawiatura g pro x a za trzecie sluchawki, +-2000 elo
Cała Polska

EL kogutos dalej szuka 2 graczy

? EL Kogutos poszukuje graczy do składu! ? Szukamy osób z minimum Faceit Level 5 (czasami rozważymy również Level 4). Wyższe levele są oczywiście mile widziane. Dla przykładu, ja sam mam Level 5. (jak narazie ekipa for fun jeden ma prawie 4 jeden spadł do 7) Aktualnie potrzebujemy 2 graczy Role są jeszcze do ustalenia i możemy je dopasować pod skład. Na początek gramy głównie Faceity by sie ogarc, ale jeśli zgłoszą się osoby z wyższymi rangami i wszystko dobrze się zgra, możliwe będą dalsze plany i rozwój projektu. ? Wszystkie mecze będą streamowane na: • Twitch: elgryfos • Kick: elgryfos Jeżeli ktoś również streamuje lub chciałby tworzyć content razem z nami, będzie to dodatkowy atut. ? Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na Discordzie: https://discord.gg/ycY8JjMC Mój nick na serwerze: Elgryfos Dołącz i zbudujmy razem solidny skład! ?
500 h
18 lat
Cała Polska
Ogłoszenia