530 h
Staż w grze
16
Lat
2021-07-18 01:55:13

Szukam Ogarniętego teamu

Witam nazywam się Filip mam 16 lat. W CSGO mam 530h może i mało ale możecie mnie sprawdzić że mam duże umiejętności w strzelaniu. To też dlatego że dużo grałem w valorant ale przeszedłem na CSGO. Szukam drużyny która będzie ogarnięta i będzie jej zależeć na graniu. Gram jako riffler albo Entry znam mało granatów ale mogę sie nauczyć. Moja ranga to mg1 a lvl faceit 2 ale brakuje mi 50 elo do 3. Mam profil na Arrmy.pl .Piszczcie mi na Gampre na pv jeśli się nadaje :D. Mój steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561198843983501/

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

[LFT] Riffler/Entry

Mam 15 lat 3000h w cs2 obecnie 2022elo peak 2239elo na faceit mam 22avg. Steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561199445910013/ Faceit:https://www.faceit.com/pl/players/PatitiPeek Discord: patitipeek
3000 h
15 lat
Cała Polska

[LFT] Riffler/Entry 3k elo

Szukam stabilnej, zorganizowanej drużyny nastawionej na regularne treningi, rozwój oraz udział w lidze ESEA i turniejach LAN. Wiek: 25 lat FACEIT: Obecnie ok. 3000 (Peak: 3600). Godziny: Łącznie ok. 10 000 h. Rola: Głównie Riffler/Entry. Dostępność: 7 dni w tygodniu, zazwyczaj od godziny 15:00 w górę. Doświadczenie: Znam specyfikę gry zespołowej. Mam za sobą sporą ilość rozgrywanych pracców oraz wspólnych analiz dem i błędów. Choć nie miałem jeszcze okazji rozegrać oficjalnego sezonu w lidze ESEA, posiadam solidne zaplecze taktyczne i nie jestem graczem, który dopiero uczy się funkcjonowania w drużynie. Czego oczekuję: Stabilności: Szukam poważnego podejścia. Chcę dołączyć do rdzenia/drużyny, która nie sypie się po miesiącu wspólnej gry i nie ma ciągłych problemów z rotacją zawodników. Zaangażowania: Oczekuję regularnych treningów (minimum 3-4 razy w tygodniu), na których wszyscy pojawiają się punktualnie i z chęcią do pracy. Jasnych celów: Gra w nadchodzących sezonach ESEA, udział w kwalifikacjach i docelowo wyjazdy na turnieje offline. Co oferuję od siebie: Chęć ciągłego doskonalenia się i wyciągania wniosków z porażek. Niezależność – opłacam sobie dostęp do ESEA, a w razie potrzeby chętnie dorzucę się do serwera treningowego. Kontakt: Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198854978630/ Discord: rustyfix Faceit do wglądu: https://www.faceit.com/pl/players/Vyvid
10000 h
25 lat
Cała Polska

lft lurk/anchor

18 lat 2400 elo FACEIT 4.5k godzin ponad rok doświadczenia w teamach głównie lurk/anchor doświadczenie w officialach esea arrmy itp otwartość na feedback otwarty na testy. https://steamcommunity.com/id/argeen523 discord: argeen
4600 h
18 lat
Cała Polska

Szukam porzadnego teamu do wbijania elo

AWP, 2000 elo teraz i 2500 w peaku, napotkal mnie ostatnio nie przyjemny lose streak dlatego tak niskie elo i staty. Nie potrafie baitowac ani byc toksycznym dlatego nie nadaję się do soloq. Szukam jakiegoś spoko teamu do odrobienia elo i późniejszym graniu ARMY i pracców. Oczekuje również chęci do rozwoju gry indywidualnej i zespołowej, dużo treningów i rozmów. Będę dawać z siebie wszystko i się rozwijać. https://www.faceit.com/ru/players/sek1roxx
3060 h
16 lat
śląskie, Dębowiec k/Bielsko Białej
Ogłoszenia