VAC
Rudawa, małopolskie
373 h
Staż w grze
14
Lat
2021-07-19 18:57:30

Szukamy 3 ludzi do zagrania mmów

Potrzbujemy 3 osób do zagrania mmów takich na luzie żeby mieć pełny team do mma
rangi:
Ja g2
Kolega s5

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

[LFT] Riffler/Entry 3k elo

Szukam stabilnej, zorganizowanej drużyny nastawionej na regularne treningi, rozwój oraz udział w lidze ESEA i turniejach LAN. Wiek: 25 lat FACEIT: Obecnie ok. 3000 (Peak: 3600). Godziny: Łącznie ok. 10 000 h. Rola: Głównie Riffler/Entry. Dostępność: 7 dni w tygodniu, zazwyczaj od godziny 15:00 w górę. Doświadczenie: Znam specyfikę gry zespołowej. Mam za sobą sporą ilość rozgrywanych pracców oraz wspólnych analiz dem i błędów. Choć nie miałem jeszcze okazji rozegrać oficjalnego sezonu w lidze ESEA, posiadam solidne zaplecze taktyczne i nie jestem graczem, który dopiero uczy się funkcjonowania w drużynie. Czego oczekuję: Stabilności: Szukam poważnego podejścia. Chcę dołączyć do rdzenia/drużyny, która nie sypie się po miesiącu wspólnej gry i nie ma ciągłych problemów z rotacją zawodników. Zaangażowania: Oczekuję regularnych treningów (minimum 3-4 razy w tygodniu), na których wszyscy pojawiają się punktualnie i z chęcią do pracy. Jasnych celów: Gra w nadchodzących sezonach ESEA, udział w kwalifikacjach i docelowo wyjazdy na turnieje offline. Co oferuję od siebie: Chęć ciągłego doskonalenia się i wyciągania wniosków z porażek. Niezależność – opłacam sobie dostęp do ESEA, a w razie potrzeby chętnie dorzucę się do serwera treningowego. Kontakt: Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198854978630/ Discord: rustyfix Faceit do wglądu: https://www.faceit.com/pl/players/Vyvid
10000 h
25 lat
Cała Polska

lft lurk/anchor

18 lat 2400 elo FACEIT 4.5k godzin ponad rok doświadczenia w teamach głównie lurk/anchor doświadczenie w officialach esea arrmy itp otwartość na feedback otwarty na testy. https://steamcommunity.com/id/argeen523 discord: argeen
4600 h
18 lat
Cała Polska

Szukam porzadnego teamu do wbijania elo

AWP, 2000 elo teraz i 2500 w peaku, napotkal mnie ostatnio nie przyjemny lose streak dlatego tak niskie elo i staty. Nie potrafie baitowac ani byc toksycznym dlatego nie nadaję się do soloq. Szukam jakiegoś spoko teamu do odrobienia elo i późniejszym graniu ARMY i pracców. Oczekuje również chęci do rozwoju gry indywidualnej i zespołowej, dużo treningów i rozmów. Będę dawać z siebie wszystko i się rozwijać. https://www.faceit.com/ru/players/sek1roxx
3060 h
16 lat
śląskie, Dębowiec k/Bielsko Białej

Riffler 9 lvl faceit dołączy do czwórki.

https://www.faceit.com/pl/players/eliasxsss Poziomowo szukam czegoś podobnego najlepiej 9+ lvl. Nie dołączam do szóstek,siódemek chyba że w składzie jest jakaś jedna wyjątkowa Jestem rifflerem z pomysłami i doświadczeniem wystarczającym by wprowadzić świeżość i firepower. Szukam ekipki do przyszłego esea. Rozwijam się, oglądam demka i trenuje indywidualnie. Nie szukam składów w budowie. Kontakt: elias.sxx
5000 h
24 lat
Cała Polska
Ogłoszenia