2018-07-18 17:32:22

TYLKO DLA LUDZI Z POWAŻNYM PODEJŚCIEM W 100%

Witam!

Chcę skleić team, który poprzez ciężką pracę i konsekwentność znajdzie organizację oraz będzie piął się po szczeblach e-sportu.

Od razu mówię, że nie oferuję nie wiadomo czego (tak jak mówiłem, chce po jakimś czasie znaleźć organizację, która zapewni nam w miarę wysokie standardy). Ogarnę takie sprawy jak ts'a oraz znajdę jakiś serwer do treningów taktycznych lub będę hoostował. Stworzę też jakąś grupę Steam, Messenger oraz logo, ponieważ jak dla mnie lepiej to po prostu wygląda, gdy każdy gra z takim samym logiem oraz z tagiem teamu przed nickiem.

WYMAGANIA (jeśli któregoś nie spełniasz to nie pisz):
1. wiek: 15-18 (MUTACJA)
2. ranga: dmg-lem/lvl faceit: 4-7 (pierwszorzędnie patrzę się na rangę, ale gdy ktoś nie gram mm;ów to wtedy biorę pod uwagę lvl faceit)
3. minimalnie 1500h (na jednym koncie) oraz minimum 30h w ostatnie 2 tygodnie w CS:GO
4. CZĘSTY TRENING INDYWIDUALNY w postaci aimmap, dm'ów (!!!)
5. dokładne znanie map (w sensie, że znasz tam różne miejscówki, granaty, ustawki jakieś, itd.)
6. nie pracowanie (szukam osób, które będą mogły grać od 12 w południe, a czasami od 21 do na przykład 1 w nocy)
PS. wiadomo, że każdy ma też swoje życie i czasami nie da rady grać (co do dokładnych godzin gier to będziemy się zawsze dzień wcześniej na grupie na Messengerze dogadywać).
7. dobry sprzęt (minimum 150 fps'ów na każdej mapie) oraz sprawne łącze internetowe.
8. cechy: ambicja, zaangażowanie, 0toxic, wyrozumiałość, umiejętność ponoszenia porażek, poczucie humoru, komunikatywność

SZUKANE POZYCJE:
1. sniper
2. entry
3. lurker
4. support/riffler (w tym teamie będzie to rola, która będzie polegała na refragach, pomaganiu teametom granatami; często będzie wjeżdżał z entry na refragi lub asekurował snipera przed rushem)

KONTAKT: https://steamcommunity.com/id/KSKxd

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

POTRZEBUJEMY PIĄTEGO!

POTRZEBUJEMY PIĄTEGO! Zgrany mix 4 osób szuka piątego zawodnika na nadchodzący sezon ESEA Wymagania: 6lvl faceit+ 16+ fajnie jakbyś był w stanie z nami w przyszłości jeździć na lany Support Oferujemy: Fajną atmosfere Regularną grę oraz treningi Możliwość przeżycia fajnej przygody! Zapraszam do kontaktu PV! lub dc szyxv5
1000 h
16 lat
Cała Polska

+2 LFP ESEA OPEN / PRACC / FACEIT / 2200ELO+

Szukamy dwóch graczy do drużyny pod przygotowania na nowy sezon esea. Po aktualnym sezonie esea, który zakończyliśmy na playoffach z drużyną pożegnały się 2 osoby ze względu na brak czasu na grę. Dlatego nasze wymagania na ten moment: +18 lat +2200 elo FACEIT Doświadczenie drużynowe Chęć rozwoju Brak problemów z przyjmowaniem krytyki Dostępność czasowa min. 2-3h 3-4 razy w tygodniu w godzinach między 18, a 22 Profesjonalne podejście do drużyny i celów które sobie założymy Możliwość zakupu dostępu do ESEA na nowy sezon Kontakt: dc: antek_cs
Cała Polska

RELAKS ESPORTS

Zapraszam do dołączenia do drużyny ilość miejsc ograniczona ? Potrzebujemy Entry fragerow/suportów/IGL/TRENERA. Kontakt poprzez steam .ç
2500 h
opolskie, Głubczyce

GALAXY CUP SEASON 2 - TURNIEJ LAN | 15-16 SIERPNIA

GALAXY CUP SEASON 2! Zapisz się już teraz na: galaxycup.pl 4 TURY KWALIFIKACJI! 04.07.2026 - I Tura 12.07.2026 - II Tura 18.07.2026 - III Tura 26.07.2026 - IV Tura Najlepsze dwie drużyny z każdej tury AWANSUJĄ na FINAŁY LAN! FINAŁY LAN: 15-16 Sierpnia, Kinguin Esports Lounge, Gdańsk Wpisowe: 250zł (od 04.07 - 300zł) Wpisowe obejmuje udział we wszystkich 4 turach kwalifikacji! PULA Nagród zależy od finalnej liczy drużyn! Wszystkie informacje znajdziecie na naszej stronie: galaxycup.pl
Cała Polska
Ogłoszenia