✕
Turnieje
Ogłoszenia
Forum
Sparing
Ranking
Sklep
Zaloguj się
☰
SebaStachu
2022-03-06 08:42:12
Szukam Drużyny
Witam szukam teamku ktory nie rozpadnie sie po 2 dniach. Jestem Seba i mam juz jakies doswiadczenie w grze druzynowej. Kazdy zainteresowany pisac priv gampre.
Napisz wiadomość
Podobne ogłoszenia
Przeglądaj podobne ogłoszenia
sek1ro
23.06.26
Szukam porzadnego teamu do wbijania elo
AWP, 2000 elo teraz i 2500 w peaku, napotkal mnie ostatnio nie przyjemny lose streak dlatego tak niskie elo i staty. Nie potrafie baitowac ani byc toksycznym dlatego nie nadaję się do soloq. Szukam jakiegoś spoko teamu do odrobienia elo i późniejszym graniu ARMY i pracców. Oczekuje również chęci do rozwoju gry indywidualnej i zespołowej, dużo treningów i rozmów. Będę dawać z siebie wszystko i się rozwijać. https://www.faceit.com/ru/players/sek1roxx
3060 h
16 lat
śląskie, Dębowiec k/Bielsko Białej
KARTUSKULAR1
23.06.26
Riffler 9 lvl faceit dołączy do czwórki.
https://www.faceit.com/pl/players/eliasxsss Poziomowo szukam czegoś podobnego najlepiej 9+ lvl. Nie dołączam do szóstek,siódemek chyba że w składzie jest jakaś jedna wyjątkowa Jestem rifflerem z pomysłami i doświadczeniem wystarczającym by wprowadzić świeżość i firepower. Szukam ekipki do przyszłego esea. Rozwijam się, oglądam demka i trenuje indywidualnie. Nie szukam składów w budowie. Kontakt: elias.sxx
5000 h
24 lat
Cała Polska
Patiti
22.06.26
LFT szukam drużyny
Wiek: 15 lat FACEIT: 9-10 lvl obecnie 2013elo 23avg na faceit. Peak ELO: 2239 Rola: Rifler / Entry Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199445910013/ FACEIT: https://www.faceit.com/pl/players/PatitiPeek/cs2 DC:patitipeek
3000 h
15 lat
Cała Polska
Gustaw684
22.06.26
+2 turniej 1000zł pula
szukam 2 lub 3 osób do zagranie turnieju w cs2 min 250h i max 2k elo okolice 5-8 lvl discord:xmaxxx_1
250 h
14 lat
Cała Polska
Zobacz więcej podobnych ogłoszeń
Ogłoszenia
Gracze
Drużyny
Inne gry