2700 h
Staż w grze
15
Lat
2022-03-13 22:39:07

Team

Jestem sam i szukam teamu.
O mnie:
-Mam doświadczenie w graniu zespołowym.
-Mogę grać na pozycjach riffle/entry
-Jestem chętny na treningi i ligi/turnieje/pcw.
-Mam 6lvl faceit, ale kiedys mialem 7.
-Mam 15lat.
-Czas do gry około 19 a nawet wcześniej do 23/24
WYMAGANIA
-Szukam ludzi 6lvl+
-Najlepiej no toxic
-ludzi ktorym nie znudzi sie gra
-ludzi ktorzy są chętni na treningi
JEZELI NIE WYMIENILEM CZEGO CO BY CIE ZAINTERESOWALO ALBO CHCIALBYS SIE CZEGOS DOWIEDZIEC PISZ PV I PYTAJ!

NIE PISZ JEZELI NIE SPELNIASZ WYMAGAN !!!

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia
Ogłoszenia