1 h
Staż w grze
13
Lat
2022-06-27 19:22:15

Szukanie osoby do teamu

Hej, tak jak w tytule NGU OTWIERA REKRUTACJE!!! Przeczytaj zanim zaczniesz: Jeśli chcesz dołączyć tu aby zagrać jednego mm, to nie wchodź, nie marnuj sobie i mi czasu, który w życiu jest ważny. Wymagania aby dołączyć będą sprawdzane {czasami są wyjątki: Ranga mm: s2-g3 Ranga Wing: s2-g4 Wiek: 13 - 17 Godziny: min. 300 Chęć do treningów i czas do grania i także do treningów Non-toxic Mikrofon i sprawna klawiatura, myszka Oferuję: - miłą atmosferę - pełny regulamin - częste granie mm i wingmenów - Ogarniętych adminów - aktywność konkursowa {będą o skiny} - aktywność na chacie Coś o mnie: Mam na imię Kacper, mam 14 lat i posiadam rangę s3 {niedawno był g1 ale spadło się grając z ruskami}, jestem z Mazowsza i bardzo chce stworzyć team {powiedzmy, że takie marzenie} I to tyle!!! Mam nadzieję, że chociaż w 1% cię zachęciłem abyś mnie odwiedził!! Kontakt: KacperQ#2200 Server Dc: https://discord.gg/sWcz6gRU

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

Kabocha Team Poszukuje Graczy

Wymagania: Wiek 13–18 lat Znajomość Granatów Faceit LVL 1200 - 1800 Elo Kulturka Sprawny Mikrofon Aktywność i zaangażowanie Chęć nauki i gry zespołowej Oferujemy: Miłą atmosferę Regularne wspólne gry Możliwość rozwijania umiejętności Miejsce w rozwijającym się zespole Kontakt: kubixx0
Cała Polska

Riffler 9lvl dołączy do czwórki

https://www.faceit.com/pl/players/eliasxsss Poziomowo szukam czegoś podobnego najlepiej 9+ lvl. Nie dołączam do szóstek,siódemek chyba że w składzie jest jakaś jedna wyjątkowa Jestem rifflerem z pomysłami i doświadczeniem wystarczającym by wprowadzić świeżość i firepower. Szukam ekipki do przyszłego esea. Rozwijam się, oglądam demka i trenuje indywidualnie. Nie szukam składów w budowie. Kontakt: elias.sxx
5000 h
24 lat
Cała Polska

LFT 3327 elo 18 lat

3327elo peak top 1000 18 lat wiecej dc: 81fonsi
Cała Polska

LFT cs2

Siema, mam 16 lat i szukam stałego teamu do CS2. Aktualnie mam 1990 ELO Premier (peak 2200), posiadam około 4000h w grze. Preferuję rolę star playera, ale mogę również grać na AWP. Jestem dostępny codziennie w godzinach 18:00–23:00. Szukam składu nastawionego na rozwój, regularne treningi i dobrą atmosferę. O mnie: 16 lat 1990 ELO Premier (peak 2200) 4000h w CS wysokie doswiadczenie teamowe umiejętnosc dopasowania sie do drużyny aktywny codziennie 18:00–23:00 dobra komunikacja brak toksyczności duża chęć rozwoju Szukam ambitnej drużyny, która chce regularnie grać i rozwijać się jako zespół oraz rowniez gra na powaznie a nie dla zabawy bo nie szukam teamu na pare dni tylko na dluzszy okres zainteresowanych zapraszam dc; osa_1337 NIE ODPISUJE NA GAMPRE
Cała Polska
Ogłoszenia