1200 h
Staż w grze
16
Lat
2022-06-28 14:10:21

Szukamy graczy do luźnych gierek w csa

Siemka
Szukamy graczy do luźnych faceitów, na chwilę obecną nie ma żadnej takiej wyznaczonej piątki do grania więc będzie można zagrać na luzie.
NIE GRAMY MMÓW !!!

Opis naszej zgrabnej ekipki
-ekipa jest po mutacji (od 14 lat wzwyż)
-gramy głównie wieczorami ale wiadomo wakacje to i gramy po południach
- mamy lvl od 1 do 7 faceit ale głównie na poziomie 3-4
- większość ogarnia gierke i wie jak grać (zdarzy się jednak co jakiś czas zirytowanie lub zdenerwowanie)

To co moglibyśmy oczekiwać to
-luźne podejście do gierki ale wiadomo jak to czasami jest jeżeli będziesz chciał/a coś grać na poważnie to to uwzględnimy
-faceit lvl od 2 do 5 ale wyjątki mogą sie zdarzyć
-aktywność nie musi być cały dzień ale fajnie by było jakbyś chociaż był/a wieczorami - mniej więcej godzina 20 (zwykle ustalamy kiedy gramy)

Mamy utworzoną grupe na messie więc fajnie by było w razie gdybyś został/a na dłużej żebyś był/a także i na naszej grupie na mess

Kontakt do mnie poprzez DC - Loonajper#0853
Można do mnie napisać przez gampre ale przez DC będzie o wiele szybciej o kontakt

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

Kabocha Team Poszukuje Graczy

Wymagania: Wiek 13–18 lat Znajomość Granatów Faceit LVL 1200 - 1800 Elo Kulturka Sprawny Mikrofon Aktywność i zaangażowanie Chęć nauki i gry zespołowej Oferujemy: Miłą atmosferę Regularne wspólne gry Możliwość rozwijania umiejętności Miejsce w rozwijającym się zespole Kontakt: kubixx0
Cała Polska

Riffler 9lvl dołączy do czwórki

https://www.faceit.com/pl/players/eliasxsss Poziomowo szukam czegoś podobnego najlepiej 9+ lvl. Nie dołączam do szóstek,siódemek chyba że w składzie jest jakaś jedna wyjątkowa Jestem rifflerem z pomysłami i doświadczeniem wystarczającym by wprowadzić świeżość i firepower. Szukam ekipki do przyszłego esea. Rozwijam się, oglądam demka i trenuje indywidualnie. Nie szukam składów w budowie. Kontakt: elias.sxx
5000 h
24 lat
Cała Polska

LFT 3327 elo 18 lat

3327elo peak top 1000 18 lat wiecej dc: 81fonsi
Cała Polska

LFT cs2

Siema, mam 16 lat i szukam stałego teamu do CS2. Aktualnie mam 1990 ELO Premier (peak 2200), posiadam około 4000h w grze. Preferuję rolę star playera, ale mogę również grać na AWP. Jestem dostępny codziennie w godzinach 18:00–23:00. Szukam składu nastawionego na rozwój, regularne treningi i dobrą atmosferę. O mnie: 16 lat 1990 ELO Premier (peak 2200) 4000h w CS wysokie doswiadczenie teamowe umiejętnosc dopasowania sie do drużyny aktywny codziennie 18:00–23:00 dobra komunikacja brak toksyczności duża chęć rozwoju Szukam ambitnej drużyny, która chce regularnie grać i rozwijać się jako zespół oraz rowniez gra na powaznie a nie dla zabawy bo nie szukam teamu na pare dni tylko na dluzszy okres zainteresowanych zapraszam dc; osa_1337 NIE ODPISUJE NA GAMPRE
Cała Polska
Ogłoszenia