✕
Turnieje
Ogłoszenia
Forum
Sparing
Ranking
Sklep
Zaloguj się
☰
mooli
2000 h
Staż w grze
2022-07-06 15:42:52
szukam teamu
Szukam teamu żeby stale zagrać piątką sobie wieczorami najczęściej gram jako lulker ranga na mm LEM
Napisz wiadomość
Podobne ogłoszenia
Przeglądaj podobne ogłoszenia
sek1ro
23.06.26
Szukam porzadnego teamu do wbijania elo
AWP, 2000 elo teraz i 2500 w peaku, napotkal mnie ostatnio nie przyjemny lose streak dlatego tak niskie elo i staty. Nie potrafie baitowac ani byc toksycznym dlatego nie nadaję się do soloq. Szukam jakiegoś spoko teamu do odrobienia elo i późniejszym graniu ARMY i pracców. Oczekuje również chęci do rozwoju gry indywidualnej i zespołowej, dużo treningów i rozmów. Będę dawać z siebie wszystko i się rozwijać. https://www.faceit.com/ru/players/sek1roxx
3060 h
16 lat
śląskie, Dębowiec k/Bielsko Białej
KARTUSKULAR1
23.06.26
Riffler 9 lvl faceit dołączy do czwórki.
https://www.faceit.com/pl/players/eliasxsss Poziomowo szukam czegoś podobnego najlepiej 9+ lvl. Nie dołączam do szóstek,siódemek chyba że w składzie jest jakaś jedna wyjątkowa Jestem rifflerem z pomysłami i doświadczeniem wystarczającym by wprowadzić świeżość i firepower. Szukam ekipki do przyszłego esea. Rozwijam się, oglądam demka i trenuje indywidualnie. Nie szukam składów w budowie. Kontakt: elias.sxx
5000 h
24 lat
Cała Polska
Patiti
22.06.26
LFT szukam drużyny
Wiek: 15 lat FACEIT: 9-10 lvl obecnie 2013elo 23avg na faceit. Peak ELO: 2239 Rola: Rifler / Entry Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199445910013/ FACEIT: https://www.faceit.com/pl/players/PatitiPeek/cs2 DC:patitipeek
3000 h
15 lat
Cała Polska
Gustaw684
22.06.26
+2 turniej 1000zł pula
szukam 2 lub 3 osób do zagranie turnieju w cs2 min 250h i max 2k elo okolice 5-8 lvl discord:xmaxxx_1
250 h
14 lat
Cała Polska
Zobacz więcej podobnych ogłoszeń
Ogłoszenia
Gracze
Drużyny
Inne gry