2000 h
Staż w grze
2022-07-06 15:42:52

szukam teamu

Szukam teamu żeby stale zagrać piątką sobie wieczorami najczęściej gram jako lulker ranga na mm LEM

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

Szukam porzadnego teamu do wbijania elo

AWP, 2000 elo teraz i 2500 w peaku, napotkal mnie ostatnio nie przyjemny lose streak dlatego tak niskie elo i staty. Nie potrafie baitowac ani byc toksycznym dlatego nie nadaję się do soloq. Szukam jakiegoś spoko teamu do odrobienia elo i późniejszym graniu ARMY i pracców. Oczekuje również chęci do rozwoju gry indywidualnej i zespołowej, dużo treningów i rozmów. Będę dawać z siebie wszystko i się rozwijać. https://www.faceit.com/ru/players/sek1roxx
3060 h
16 lat
śląskie, Dębowiec k/Bielsko Białej

Riffler 9 lvl faceit dołączy do czwórki.

https://www.faceit.com/pl/players/eliasxsss Poziomowo szukam czegoś podobnego najlepiej 9+ lvl. Nie dołączam do szóstek,siódemek chyba że w składzie jest jakaś jedna wyjątkowa Jestem rifflerem z pomysłami i doświadczeniem wystarczającym by wprowadzić świeżość i firepower. Szukam ekipki do przyszłego esea. Rozwijam się, oglądam demka i trenuje indywidualnie. Nie szukam składów w budowie. Kontakt: elias.sxx
5000 h
24 lat
Cała Polska

LFT szukam drużyny

Wiek: 15 lat FACEIT: 9-10 lvl obecnie 2013elo 23avg na faceit. Peak ELO: 2239 Rola: Rifler / Entry Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199445910013/ FACEIT: https://www.faceit.com/pl/players/PatitiPeek/cs2 DC:patitipeek
3000 h
15 lat
Cała Polska

+2 turniej 1000zł pula

szukam 2 lub 3 osób do zagranie turnieju w cs2 min 250h i max 2k elo okolice 5-8 lvl discord:xmaxxx_1
250 h
14 lat
Cała Polska
Ogłoszenia