5000 h
Staż w grze
15
Lat
2022-07-09 00:15:10

gracz do arrmy

siemka szukam drużyny z którą mógłbym zagrać summer league na arrmy(nawet jako 6 zawodnik). ja mam 2319 elo peek 2570 mam 15 lat i gram igl/lurk/support te 3 najlepiej wiadomo riffl też. mam duże doświadczenie teamowe i szybko sie dostosowuje do nowego otoczenia i taktyk. wiadomo jak współpraca bedzie szła dobrze z chęcią mogę zostać na dłużej. mozna pisac na dc Kap1sz0N

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia
Ogłoszenia