K1nMod.PL
Lublin,
lubelskie
2500 h
Staż w grze
17
Lat
2023-01-16 21:04:46
2500 godzin. Szukam drużyny która przygarnie mnie pod swoje skrzydła.
Preferuję faceit, ligi, lany. Level faceit i ranga (preferuję faceit) Master Gurdian Elite wczoraj tydzień temu, dzisiaj Master Gurdian I przez granie z kolegami z niższymi rangami, wahania między 1- 2 leveloraz pick 1080 elo co można sprawdzić na faceit finder
Ilość godzin w grze: na wszystkich 2500
Od kiedy gram: od marca 2020 r.
Ile czasu mam na grę: od 17:00 do 22:00
W jakie dni gram i o której godz: od 17:00 do 22:00, wtorek wyjątek od 18:00
Wiek: 17 lat
Role jakie chcę pełnić(dostosuję się)
-second sniper
-Support
- IGL
Dlaczego chcę dołączyć do tej drużyny: Ponieważ moja obecna dywizja się rozpadła i szukam czegoś dobrego, kogoś kto mnie przygarnie.
Coś o sobie: mój nick to k1nmod, chciałbym w przyszłości zarabiać z countera, aby mieć na utrzymanie, wyjazdy na lany i bootcampy i nowy sprzęt, wygrywać te lany i integrować się z grupą
- Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199036574540/
-Link do profilu faceit: https://www.faceit.com/pl/players/Dominik1505
https://www.faceit.com/pl/players/K1nModzikFC
-Coś od siebie: Posiadam profesjonalne podejście, wprowadzam miłą atmosferę, chcę się pod Waszymi skrzydłami rozwijać, mogę codziennie być na treningach, mam możliwość gry od 17:00 do 22:00, w przybliżeniu 1200 meczy w grze, mieszkam w województwie Lubelskim, bez problemu mogę jechać na lan czy bootcamp, byłem na jednym bootcampie w Łodzi w basestacku, mogę grać wszystkie mapy, w tym anubis jak najbardziej, tylko - inf. nie posiadam dużych wymagań, mogę grać , faceity, sparingi, turnieje, treningi,esea, esl, army, mixy, jestem aktywny, mam swoje taktyki i plany.
Ilość godzin w grze: na wszystkich 2500
Od kiedy gram: od marca 2020 r.
Ile czasu mam na grę: od 17:00 do 22:00
W jakie dni gram i o której godz: od 17:00 do 22:00, wtorek wyjątek od 18:00
Wiek: 17 lat
Role jakie chcę pełnić(dostosuję się)
-second sniper
-Support
- IGL
Dlaczego chcę dołączyć do tej drużyny: Ponieważ moja obecna dywizja się rozpadła i szukam czegoś dobrego, kogoś kto mnie przygarnie.
Coś o sobie: mój nick to k1nmod, chciałbym w przyszłości zarabiać z countera, aby mieć na utrzymanie, wyjazdy na lany i bootcampy i nowy sprzęt, wygrywać te lany i integrować się z grupą
- Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199036574540/
-Link do profilu faceit: https://www.faceit.com/pl/players/Dominik1505
https://www.faceit.com/pl/players/K1nModzikFC
-Coś od siebie: Posiadam profesjonalne podejście, wprowadzam miłą atmosferę, chcę się pod Waszymi skrzydłami rozwijać, mogę codziennie być na treningach, mam możliwość gry od 17:00 do 22:00, w przybliżeniu 1200 meczy w grze, mieszkam w województwie Lubelskim, bez problemu mogę jechać na lan czy bootcamp, byłem na jednym bootcampie w Łodzi w basestacku, mogę grać wszystkie mapy, w tym anubis jak najbardziej, tylko - inf. nie posiadam dużych wymagań, mogę grać , faceity, sparingi, turnieje, treningi,esea, esl, army, mixy, jestem aktywny, mam swoje taktyki i plany.